Zadavatelem microsite je firma BREX, spol. s r.o.Stavební firma, průmyslové haly a stavby pro energetiku, dopravní stavby, protihlukové stěny

Zkušené odborníky na stavební výrobu naleznete u společnosti BREX, spol. s r.o. z Liberce. Zajistíme vše potřebné pro stavbu průmyslových objektů, mostů, bytů, domů i občanských staveb.Chystáte se stavět dům, halu či most?

BREX, spol. s r.o. je perspektivní společnost z Liberce, jejíž hlavní činností je stavební výroba mostů, bytů, domů, průmyslových a dopravních staveb. Jsme stavební firma, která je schopna kvalitně pokrýt široké spektrum stavebních oborů, které zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci. Již od roku 1991 se soustředíme na nejrůznější druhy staveb, které provádíme s důrazem na nové technologie a se spojením s projekční a inženýrskou fází stavby. Součástí našich služeb je rovněž výstavba občanských staveb, protihlukových stěn či další stavby vhodné pro energetiku a jiná odvětví.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stavební společnost Liberec, průmyslové a dopravní stavby, mosty, výstavba bytových domů

Stavební společnost Liberec, průmyslové a dopravní stavby, mosty, výstavba bytových domů

Průmyslové stavby, mosty i bytové domy Vám navrhne a postaví dynamická společnost BREX, spol. s r.o. sídlící v Liberci 23. Zrealizujeme vše, co si usmyslíte, ať je to jakkoli odvážný projekt.