Zadavatelem microsite je firma NOKO Podlahy Praha 5 - ZličínPVC a vinylové podlahy, odolné a snadno udržovatelné - prodej i odborná pokládka

Vzorkovna společnosti NOKO Podlahy, kterou můžete navštívit na Praze 5, nabízí nejen prodej praktických a odolných PVC a vinylových podlah, ale také jejich odbornou pokládku.Má již podlaha u Vás v bytě, v kanceláři nebo prodejně nejlepší léta za sebou? Hledáte podlahovou krytinu, která se bude snadno udržovat? Navštivte vzorkovnu společnosti NOKO Podlahy Praha 5 a vybírejte z pestré nabídky PVC a vinylových podlah v mnoha vzorech, odstínech a designech.

Společnost NOKO Podlahy nabízí nejen prodej PVC a vinylových podlah, ale také odbornou pokládku od profesionálů pro dokonalý výsledek.

PVC a vinylové podlahy jsou odolné, snadno se udržují a jsou vhodné téměř do jakýchkoliv prostor. Neváhejte a vyberte si i vy podlahu ve vzorkové prodejně NOKO Podlahy Praha 5!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výběr podlahy ve vzorkovně Praha 5 Zličín nebo ještě pohodlněji u Vás doma

Výběr podlahy ve vzorkovně Praha 5 Zličín nebo ještě pohodlněji u Vás doma

Výběr podlahy může být velmi pohodovou a příjemnou zábavou, jste-li ve vzorkovně společnosti NOKO Podlahy Praha 5 Zličín nebo přímo ve Vašem interiéru.


Lepené vinylové podlahy Moduleo SELECT vč. pokládky za skvělou cenu

Lepené vinylové podlahy Moduleo SELECT vč. pokládky za skvělou cenu

Vinylové podlahy Moduleo SELECT i s nalepením nabízí za skvělou akční cenu firma NOKO Podlahy z Prahy. Za m2 vč. pokládky zaplatíte nyní pouhých 460 Kč + snížená sazba DPH!
>
>
>