Zadavatelem microsite je firma KPB INTRA s.r.o.Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl přístrojové transformátory napětí a proudu - vnitřní a venkovní vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Dále pojistkové pouzdra, patrony a i dobíjecí stanice pro elektromobily.Hledali jste výrobce průmyslových přístrojových transformátorů?
Pak jste nalezli správnou firmu. KPB INTRA s.r.o. je vývojová a výrobní firma na přístrojové transformátory napětí a proudu, transformátory nízkého napětí, speciální transformátory I je výrobce dobíjecích stanic pro elektromobily.
Vyrábíme pojistkové patrony, pojistková pouzdra, senzory a systémy detekce napětí, podpěrné izolátory, průchodkové izolátory, epoxidové dílce, grafitové dílce, kompozitní izolátory.

Nakupujte přímo od výrobce. Na všechny výrobky Vám garantujeme záruku 36 měsíců.
Pro naše zákazníky provádíme úřední ověření schválených transformátorů v našem nezávislém Autorizovaném metrologickém středisku a to pro následující země: Česká Republika, Slovenská Republika, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Maďarsko, Rumunsko, Kazachstán, Německo, Polsko.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přístrojové transformátory nízkého napětí

Přístrojové transformátory nízkého napětí

Přístrojové transformátory nízkého napětí vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Nejvyšší napětí soustavy 0.72 kV. Hodnota sekundárního proudu je 5 A nebo 1 A.


Výrobce nízkonapěťové transformátory

Výrobce nízkonapěťové transformátory

Výrobce nízkonapěťové transformátory firma KPB INTRA s.r.o. je zabývá vývojem, výrobou i samotným prodej. Transformátory nízkého napětí, dělené trafa na rozvodnici a na kabel.
>
>