Zadavatelem microsite je firma SICURIT CS, spol. s r.o.Velkoobchod, prodej vybavení pro EPS a CCTV

Velkoobchod - prodej uzavřené kamerové okruhy, elektronické protipožární ochrany firma SICURIT CS, spol. s r.o. Analogové kamery, megapixelové kamery, LCD monitory,objektivy.Prodej za velkoobchodní ceny i montáž firmou SICURIT CS, spol. s r.o. uzavřené kamerové okruhy, elektronické protipožární systémy.
Analogové kamery, megapixelové kamery, LCD monitory pro CCTV, objektivy, kryty a držáky pro kamery, digitální záznamové systémy a systémové kamery, ANPR kamery, harddisky pro záznamová zařízení, LED infrareflektory, bezdrátový přenos Ethernetu, koaxiální kabely a konektory BNC.
Konvenční systém EPS INIM, tlačítkové hlásíce pro konvenční systém, analogový systém EPS INIM, systémové moduly a obslužná tabla pro analogový systém, linkové zařízení, komponenty a ústředny pro obsluhu SHZ, komponenty do prostředí s nebezpečím výbuchu Ex, doplňková zařízení EPS, OPPO A KTPO.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektronické bezpečnostní systémy poradenství a řešení na míru

Elektronické bezpečnostní systémy poradenství a řešení na míru

Elektronické bezpečnostní systémy od firmy SICURIT CS, spol. s r.o. Poradenství a řešení na míru pro Vaši firmu.


Poradenství v oblasti CCTV a bezpečnostních systémů

Poradenství v oblasti CCTV a bezpečnostních systémů

Poradenství v oblasti CCTV a bezpečnostních systémů od firmy SICURIT CS, spol. s r.o. Komplexní služby pro uzavřené kamerové systémy CCTV zaměřující se hlavně na bezpečnost.
>
>
>