Zadavatelem microsite je firma KPB INTRA s.r.o.Přístrojové transformátory nízkého napětí

Přístrojové transformátory nízkého napětí vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Nejvyšší napětí soustavy 0.72 kV. Hodnota sekundárního proudu je 5 A nebo 1 A.Transformátory nízkého napětí CLH 40 je složena ze tří základních modifikacích CLH40.1, CLH40.2 a CLH40.3. Lze provést odbočky na sekundárním vinutím a tím zvýšit univerzálnost přístrojového transformátoru proudu.
Zákaznický servis nabízíme zákazníkům možnost úředního cejchování transformátorů včetně vystavení všech následných protokolů.
Hodnota sekundárního proudu je 5 A nebo 1 A.
Zkušební napětí střídavé 3 kV.
Teplotní třída izolace E. kabelové oka do maximálního průměru 2, 5 mm.
Další přístrojový transformátor proudu CLH 60 je určen pro měření a jištění ve vnitřních rozvodných zařízení nízkého napětí s nejvyšším napětím soustavy 0, 72 kV. Hodnota sekundárního proudu je 5 A nebo 1 A.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl přístrojové transformátory napětí a proudu - vnitřní a venkovní vyrábí a prodává firma KPB INTRA s.r.o. Dále pojistkové pouzdra, patrony a i dobíjecí stanice pro elektromobily.


Výrobce nízkonapěťové transformátory

Výrobce nízkonapěťové transformátory

Výrobce nízkonapěťové transformátory firma KPB INTRA s.r.o. je zabývá vývojem, výrobou i samotným prodej. Transformátory nízkého napětí, dělené trafa na rozvodnici a na kabel.
>
>