Zámečnické a svářečské práce TáborPotřebujete spolehlivou firmu, která nabízí zámečnické a svářečské práce, garantuje kvalitně odvedenou práci a rychlé vyhotovení zakázek? Pak se obraťte na firma Vít Dědourek z Tábora.

Hledáte v okolí Tábora firmu, která nabízí provedení zámečnických a svářečských prací? Pak neváhejte kontaktovat firmu Vít Dědourek, která sídlí v novém areálu bývalého objektu Českých drah v Táboře.

Nabízíme kvalitně odvedené zámečnické práce podle zadané výkresové dokumentace, svařování barevných kovů jako je měď, titan, hliník, mosaz nebo vysokouhlíková ocel do hmotnosti 2 tun pomocí moderní metody TIG či kovovýrobu včetně výroby z nerezové ocele.

Firma Vít Dědourek garantuje včasné dodání v nasmlouvaných termínech a precizně odvedenou práci.

Železářství S.O.S., instalatérské práce Zdeněk Dvořák
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba firmy ZAKO Turčín Zlín-Březnice je zaměřena na zámečnické díly s možností následné montáže. Zakázkové zámečnictví - výlisky, díly z plechu a svarky velkých rozměrů.


Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

SW - MOTECH s.r.o.

Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, robotické a ruční svařování, CNC řezání laserem, CNC ohraňování, lisování a vrtání od firmy SW - MOTECH s.r.o. v Brně - vysoká kvalita zpracování.


Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Karel Bartoš Zámečnictví Ostrava

Nouzové otevírání bytů a aut, vytažení zalomeného klíče i opravy | Ostrava

Nouzové otevírání bytů i aut a další služby zámečníka v Ostravě nabízí Karel Bartoš. Jen málo situací je tak nepříjemných, jako když si ve spěchu zabouchnete doma klíče a nemáte poblíž nikoho, kdo by měl náhradní, v horším případě když si klíč zalomíte v zámku. A o nic milejší to není ani v případě, že se vám to stejné stane v autě. V takové situaci pomůže jedině zámečník - naše zámečnická firma Karla Bartoše je vám k dispozici ve kteroukoliv dobu. Na nás se můžete spolehnout - máme dvacetiletou zkušenost v oboru a potřebné profesionální nářadí a nástroje. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevřeme váš byt, dům, garáž, kancelář či prodejnu, a problém nejsou ani dveře s vícebodovými zámky či zalomený klíč. Nouzové otevírání bytů a nouzové otevírání aut provádíme bez poškození dveří a vozíme s sebou zámky, vložky a jiný materiál, abychom je mohli v případě potřeby vyměnit. Specializujeme se na dveře bezpečnostní, plastové a eurodveře s vícebodovými zámky. Nouzové otevírání aut zařídíme u všech značek a typů. Nouzové otevírání bytů a aut však zdaleka není to jediné, co vám můžeme nabídnout - pomůžeme i v případě, že potřebujete provést nové montáže vložek, zámků, přídavných zámků či kování, a opravíme zámky po vloupání nebo mechanickém poškození a zabezpečíme váš domov. V nabídce máme vlastní bezpečnostní vložky. Náš zámečník vždy přijede označeným vozem, aby bylo na první pohled jasné, že se jedná o nouzové otevírání bytů, nikoli o vloupání.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zajišťujeme prodej hutního materiálu – ocelové profily a plechy - Zámečnictví HSV Jičín


Zámečnické a svářečské práce Cerekvice nad Bystřicí - výroba náhradních dílů v oboru slévárenství

MH - KOVO, s.r.o.

Zámečnické a svářečské práce Cerekvice nad Bystřicí - výroba náhradních dílů v oboru slévárenství

Naše firma MH - KOVO, s.r.o. Cerekvice nad Bystřicí provozuje autodopravu, práce s montážní plošinou MP13 a jeřábnické práce s V3S AD80, zámečnické a svářečské práce.