Zadavatelem microsite je firma BICYKLY.CZ s.r.o.Velký výběr cyklo oblečení – bundy, dresy, kalhoty, rukavice, trika od Maloja a Castelli

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Než vyrazíte na cesty pořiďte si u firmy Bicykly.cz Ostrava kvalitní cyklo oblečení, cyklo trika, bundy, kalhoty, dresy, rukavice značek Maloja a Castelli.Patříte mezi vášnivé cyklisty? Milujete se prohánět přírodou na kole? K tomu potřebujete nejen špičková kvalitní kola, ale samozřejmě i dobré funkční cyklistické oblečení.

Být dobře oblečen je základ pohodlné cesty na kole, aby jste se zbytečně nesoustředili na zpocené, mokré triko, ale cítili se příjemně a tím si mohli užívat cestu.

Bicykly.cz Vám doporučí to nejlepší od značek Maloja a Castelli a dalších. Cyklo oblečení je odlehčené, prodyšné a dobře sající pot.

Maloja i Castelli si zakládají na funkčnosti oblečení, ale i na jejich dokonalém designu.

Vybírat můžete z cyklo triček, bund, kalhot, rukavic a z cyklo dresů s krátkým i dlouhým rukávem.

Cyklistické bundy Vás ochrání při nepříznivém počasí na jaře, podzimu i v zimních podmínkách. Navíc bundy skvěle ventilují vytvářené teplo a tím lépe absorbují pot. S bundami Maloja a Castelli nemusíte na podzim schovávat kola do sklepa, ale můžete jezdit dál.

Oblečení zakoupíte v různých barvách a velikostech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Cykloprodejna s velkým výběrem horských kol, prodej kvalitních dětských ...

Cykloprodejna s velkým výběrem horských kol, prodej kvalitních dětských ...

Prodejem horských kol kvalitních a jedinečných značek se zabývá společnost BICYKLY.CZ s.r.o. ve své cykloprodejně v centru města Ostravy. Najdete u nás pánská, dámská i dětská kola a cyklo doplňky.


Prodej značkových jízdních kol – horská, silniční a dětská kola

Prodej značkových jízdních kol – horská, silniční a dětská kola

Na prodej jízdních kol - horských, silničních a dětských – kultovních značek Rocky mountain, Bianchi, Rock machine, MRX, Scud se specializuje firma BICYKLY.CZ s.r.o. v Ostravě.


Prodej elektrokola  Altitude Powerplay Carbon, Rock Machine Blizzard - ...

Prodej elektrokola Altitude Powerplay Carbon, Rock Machine Blizzard - ...

Novinky v kolekci 2018 - nová elektrokola Altitude Powerplay Carbon a Rock Machine Blizzard. Specialistou na prodej elektrokol v Ostravě je firma BICYKLY.CZ s.r.o.