Topenářské práce, montáž podlahového topení, radiátorů, plynospotřebičů, revize plynoinstalacíRozvody vody a odpadů včetně dodávky zařizovacích předmětů Vám poskytne společnost MÄFIPO - Ivo Filip z Litovle. Zajistíme Vám montáž pokojových termostatů i záruční a pozáruční servis.

Sháníte profesionální firmu z oboru voda, plyn, topení?

MÄFIPO - Ivo Filip je společnost z Litovle, která se specializuje na topenářské a vodoinstalatérské práce. Zaměřujeme se primárně na montáže podlahového topení, radiátorů, plynospotřebičů a pokojových termostatů. Kvalitně uděláme rozvody vody a odpadů, přičemž Vám zajistíme veškerou dodávku zařizovacích předmětů. Součástí našich služeb jsou revize plynoinstalací a samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis. V naší prodejně v Litovli si navíc můžete vybrat z bohatého sortimentu ohřívačů vody, krbových kamen, sporáků, umyvadel, van, záchodů, tmelů a mnoho dalšího.Zadavatelem microsite je firma 

MÄFIPO - Ivo FilipDodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Petr Maňásek - RekoArt Rekonstrukce bytů Uherské Hradiště, Zlín

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Firma RekoArt v regionu Uherské Hradiště provádí rekonstukce bytů a mimo to i elektrikářské, instalatérské práce - tedy instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu i osvětlení nebo zabezpečení.


Čištění dešťových svodů – dokonale vyčištěné ucpané rýny, okapy a žlaby

S-KONTROL s.r.o. Čištění, monitoring kanalizací Opava

Čištění dešťových svodů – dokonale vyčištěné ucpané rýny, okapy a žlaby

Na čištění dešťových svodů, ucpané rýny, okapy a žlaby se v okolí Opavy a Ostravy zaměřují odborníci ze společnosti S-KONTROL s.r.o., která se specializuje na čištění a monitoring kanalizací.


Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Radek Kostrůnek Koupelny Kroměříž

Instalatérské práce vodo topo - vodoinstalace a instalace topení

Společnost Radek Kostrůnek Kroměříž se zabývá rekonstrukcemi koupelen a provádí veškeré vodo topo práce v lokalitě Zlínský kraj - vodoinstalace i instalace topení nejen související s rekonstrukcí.


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

RX servis s.r.o. Vzduchotechnika, klimatizace Brno

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Chytré budovy využívají moderní technologie k efektivnímu řízení a regulaci různých systémů. V oblasti měření a regulací Vám pomůže firma RX servis s.r.o. z Brna. Pomohou Vám s nejvhodnější řešením.


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Topenářství Kříž

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Dodávku a profesionální montáže solárních zařízeních, které slouží pro ohřev teplé užitkové vody (TUV) a bazénů, zajistí společnost Topenářství Kříž v širokém okolí Brna.