Zadavatelem microsite je firma MÄFIPO - Ivo FilipTopenářské práce, montáž podlahového topení, radiátorů, plynospotřebičů, revize plynoinstalací

Rozvody vody a odpadů včetně dodávky zařizovacích předmětů Vám poskytne společnost MÄFIPO - Ivo Filip z Litovle. Zajistíme Vám montáž pokojových termostatů i záruční a pozáruční servis.Sháníte profesionální firmu z oboru voda, plyn, topení?

MÄFIPO - Ivo Filip je společnost z Litovle, která se specializuje na topenářské a vodoinstalatérské práce. Zaměřujeme se primárně na montáže podlahového topení, radiátorů, plynospotřebičů a pokojových termostatů. Kvalitně uděláme rozvody vody a odpadů, přičemž Vám zajistíme veškerou dodávku zařizovacích předmětů. Součástí našich služeb jsou revize plynoinstalací a samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis. V naší prodejně v Litovli si navíc můžete vybrat z bohatého sortimentu ohřívačů vody, krbových kamen, sporáků, umyvadel, van, záchodů, tmelů a mnoho dalšího.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Široký sortiment vodoinstalačního a topenářského vybavení a materiálu zakoupíte v okolí Litovle a Mohelnice v prodejně MÄFIPO - Ivo Filip v Litovli.