Podlahové topení, podlahový systém Heat-Up pro redistribuci tepla v objektu - řešení vytápění co nenaruší výšku podlahyFirma Active Elements s.r.o. z regionu Zlín dodává podlahový systém Heat-Up, který umožňuje redistribuci tepla v objektu. Jde o ideální řešení vytápění - podlahové topení, co nenaruší výšku podlahy.

U novostaveb i při rekonstrukci domů je největší důraz kladen na minimalizaci nákladů za energie v budoucnu. Pokud hledáte ideální řešení vytápění, které umožní redistribuci tepla v objektu, uchvátí Vás podlahový sytém Heat-Up.

Jde o systém nízkoteplotního teplovodního podlahového vytápění, dodádá jej společnost Active Elements s.r.o. z regionu Zlín - se sídlem ve Fryštáku.

Podlahový systém Heat-Up umožňuje akumulaci tepla do podloží stavby, přenos tepla v objektu z nahřátých místností do chladných a udržení příjemného prostředí po celý rok. Dle typu budovy dochází ke snížení spotřeby energie o 50-80%.
U rekonstrukcí jistě oceníte, že nenaruší výšku podlahy - celková výška včetně stěrky je jen 15 mm, podlahu tedy není ve většině případů nutné zvyšovat.Zadavatelem microsite je firma 

Active Elements s.r.o.Veterinární ordinace Česká Lípa, kompletní veterinární péče, veterinář, chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene.

Veterinární ordinace Česká Lípa, kompletní veterinární péče, veterinář, chirurgické zákroky, ošetření zubního kamene

Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet.

Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

PAVELKA - VTP s.r.o.

Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

Ve společnosti PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov zajistíme servis plynových kotlů i solárních systémů a tepelných čerpadel. Působíme v regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště.


Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

MaRel corp., s.r.o.

Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

Kotle na pevná, tuhá paliva, která jsou vhodná pro domácnosti, provozovny i rodinné domy dodává společnost MaRel Corp s.r.o., která zajišťuje i jejich servis, revizi v okolí Českého Těšína a Bohumína.


Podlahové topení – dodávka, montáž

FATO Hlaváč, s.r.o.

Podlahové topení – dodávka, montáž

Dodávky a montáže otopných systémů, včetně podlahového topení, zajišťuje v novostavbách i rekonstruovaných domech společnost FATO Hlaváč, s.r.o., která působí v okolí Znojma.


Fotovoltaika, bojlery, topidla -  elektroinstalace, montáže, servis

ELEKTROPLUS Grusman s.r.o.

Fotovoltaika, bojlery, topidla - elektroinstalace, montáže, servis

Fotovoltaika, bojlery, topidla - to vše Vám namontuje ELEKTROPLUS Grusman s.r.o., který v Opavě poskytuje elektroinstalace a servis.


Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

MATEP s.r.o.

Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Zabýváme se velkoobchodem i maloobchodem a dodávkami kompletního sortimentu voda, topení a plyn - MATEP Hradec Králové