Podlahové topení, podlahový systém Heat-Up pro redistribuci tepla v objektu - řešení vytápění co nenaruší výšku podlahyFirma Active Elements s.r.o. z regionu Zlín dodává podlahový systém Heat-Up, který umožňuje redistribuci tepla v objektu. Jde o ideální řešení vytápění - podlahové topení, co nenaruší výšku podlahy.

U novostaveb i při rekonstrukci domů je největší důraz kladen na minimalizaci nákladů za energie v budoucnu. Pokud hledáte ideální řešení vytápění, které umožní redistribuci tepla v objektu, uchvátí Vás podlahový sytém Heat-Up.

Jde o systém nízkoteplotního teplovodního podlahového vytápění, dodádá jej společnost Active Elements s.r.o. z regionu Zlín - se sídlem ve Fryštáku.

Podlahový systém Heat-Up umožňuje akumulaci tepla do podloží stavby, přenos tepla v objektu z nahřátých místností do chladných a udržení příjemného prostředí po celý rok. Dle typu budovy dochází ke snížení spotřeby energie o 50-80%.
U rekonstrukcí jistě oceníte, že nenaruší výšku podlahy - celková výška včetně stěrky je jen 15 mm, podlahu tedy není ve většině případů nutné zvyšovat.Zadavatelem microsite je firma 

Active Elements s.r.o.Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická ve Zlíně, spolupracující s vysokými školami v Holandsku, nabízí perspektivní vzdělávací obory jako Marketing nebo Účetnictví a finanční řízení.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Krbové, koupelnové ventilátory a rekuperační jednotky

Karel Ušela - Ventilátory Zlín

Krbové, koupelnové ventilátory a rekuperační jednotky

Ve specializovaném eshopu ventilatoryzlin.cz pořídíte ventilátory, rekuperační jednotky, teplovzdušné vytápění a mnoho dalšího. Kamenná prodejna firmy je v Lužkovicích nedaleko Zlína.


Instalace, montáž podlahového topení, vytápění

VTP PELKA s.r.o.

Instalace, montáž podlahového topení, vytápění

Firma VTP Pelka s.r.o. z regionu Uherské Hradiště v rámci oboru topenářství provádí instalace, montáž podlahového topení, vytápění.


Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Firma Ing. Luděk Páleníček provádí i domovní instalace - instalatérské práce vodo-topo-plyn. Působíme v oblasti Zlín, Kroměříž i okolních regionech.


Kotelny pro SVJ Praha - kotelny pro bytové domy

Maddeo CZ s.r.o.

Kotelny pro SVJ Praha - kotelny pro bytové domy

Zaměřujeme se na dodávky kotelen pro co nejvyšší úsporu pro bytový dům. Nové domovní kotelny od firmy Maddeo CZ s.r.o. Praha


Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

MATEP s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Pravidelně zajišťujeme komplexní dodávky v oboru voda, topení, plyn - MATEP s.r.o. Hradec Králové