Zadavatelem microsite je firma Active Elements s.r.o.Podlahové topení, podlahový systém Heat-Up pro redistribuci tepla v objektu - řešení vytápění co nenaruší výšku podlahy

Firma Active Elements s.r.o. z regionu Zlín dodává podlahový systém Heat-Up, který umožňuje redistribuci tepla v objektu. Jde o ideální řešení vytápění - podlahové topení, co nenaruší výšku podlahy.U novostaveb i při rekonstrukci domů je největší důraz kladen na minimalizaci nákladů za energie v budoucnu. Pokud hledáte ideální řešení vytápění, které umožní redistribuci tepla v objektu, uchvátí Vás podlahový sytém Heat-Up.

Jde o systém nízkoteplotního teplovodního podlahového vytápění, dodádá jej společnost Active Elements s.r.o. z regionu Zlín - se sídlem ve Fryštáku.

Podlahový systém Heat-Up umožňuje akumulaci tepla do podloží stavby, přenos tepla v objektu z nahřátých místností do chladných a udržení příjemného prostředí po celý rok. Dle typu budovy dochází ke snížení spotřeby energie o 50-80%.
U rekonstrukcí jistě oceníte, že nenaruší výšku podlahy - celková výška včetně stěrky je jen 15 mm, podlahu tedy není ve většině případů nutné zvyšovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Energeticky efektivní vytápění, chlazení - komfortní, úsporný systém

Energeticky efektivní vytápění, chlazení - komfortní, úsporný systém

Společnost Active Elements s.r.o. z regionu Zlín přináší komfortní, úsporný systém vytápění a chlazení. Jde o energeticky efektivní řešení, využívající obnovitelné zdroje energie.


Designová, tichá tepelná čerpadla Octopus - úsporné řešení vytápění, dotace z programu Zelená úsporám

Designová, tichá tepelná čerpadla Octopus - úsporné řešení vytápění, dotace z programu Zelená úsporám

Společnost Active elements s.r.o. z regionu Zlín se zaměřuje na úsporné řešení vytápění. Dodává designová tichá tepelná čerpadla Octopus, na která je možné získat dotaci z programu Zelená úsporám.
>
>
>