Projektová kancelář, služby v oblasti projekce pozemních staveb

Komplexní služby v oblasti stavební projekce od přípravy lokality po kolaudaci, projekční činnost novostaveb, oprav a revitalizací pozemních staveb zajišťuje projektová kancelář MO ATELIER s.r.o.


Projektová kancelář MO ATELIER s.r.o., Praha, projekční práce novostaveb, oprav, nástaveb, rekonstrukcí
Hledáte spolehlivého pomocníka v oboru stavebnictví? Naše společnost MO ATELIER s.r.o., sídlící v Praze 4, Vám poskytne komplexní služby v oblasti projekce staveb až po zajištění potřebných podkladů a dokumentů, geodetického zaměření, studií, průzkumů a kolaudace. Můžete využít služeb inženýrské činnosti, výkonu autorského dozoru na stavbě či spolupráci při dotačním řízení. Realizujeme projekční práce novostaveb či oprav, nástaveb, rekonstrukcí a revitalizací stávajících objektů, administrativních budov, domů, bytů a bytových domů, průmyslových budov, hal, polyfunkčních objektů, prodejen a obchodních center. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Projekční kancelář – vyhotovení projektové dokumentace Praha

Projekční kancelář – vyhotovení projektové dokumentace Praha
Vypracování kvalitní projektové dokumentace pro stavbu domů, bytů, průmyslových prostor a zároveň zajištění všech potřebných dokumentů k realizaci a kolaudaci finální stavby – MO ATELIER s.r.o.

Stavební projekce, projektové dokumentace a studie - Praha

Stavební projekce, projektové dokumentace a studie - Praha
Projektové práce v oblasti pozemního stavitelství, zpracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy, komerční a firemní prostory - MO ATELIER s.r.o., Praha.

Stavebnictví Praha - služby od přípravy lokality až po kolaudaci

Stavebnictví Praha - služby od přípravy lokality až po kolaudaci
Komplexní služby ve stavebnictví, zaměření, průzkumy, studie, přípravy lokality, výstavbu, dozor a kolaudaci zajišťuje společnost MO ATELIER s.r.o., Praha.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MO ATELIER s.r.o. Stavební projekce Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
MO ATELIER s.r.o.
www.moatelier.eu
Adresa

Adresa

Procházkova 634/9
Praha 4 147 00

moatelier@moatelier.eu
+420 727 980 953


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha