Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční ceny

LUBRIMEX, s. r. o. oční optika Bruntál

Multifokální a samozabarvovací brýlové čočky za akční cenyZadavatelem microsite je firma LUBRIMEX, s. r. o. oční optika BruntálOční optika – profesionální a přátelský přístup, velký výběr a kvalita

Odborné a přesné měření zraku vám zajistí firma Lubrimex v Bruntále, která se zabývá oční optikou. U nás se můžete spolehnout na široký výběr obrouček, profesionální poradenství a přátelský přístup.Jednou z nejčastějších očních vad je krátkozrakost. Oční vady jsou ale velmi rozšířeným problémem a jsou často zapříčiněny především koukáním do počítače nebo televize. Člověk se začal daleko méně pohybovat venku a začal oči zatěžovat krátkými vzdálenostmi a novými technologiemi, které vyzařují nepřirozené světlo.

Pokud i Vás trápí nějaká oční vada a máte již předepsané brýle od očního lékaře, navštivte naši prodejnu a my Vám pomůže s výběrem vhodných brýlí či čoček.

Naši profesionální pracovníci Vám na nejmodernějších přístrojích provedou vyšetření a měření Vašeho zraku a nakonec Vám pomůžou také i s výběrem nejvhodnějších brýlí nebo kontaktních čoček.

Navštivte oční optiku LUBRIMEX, s.r.o. V Bruntále, a vyberte si:

- dioptrické brýle
- dioptrické sluneční brýle
- brýle bez dioptrií
- kontaktní čočky
- brýlové obruby, obroučky
- šňůrky na brýle
- pouzdra na brýle
- utěrky, ubrousky na čištění brýlí
- roztoky a další

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sportovní sluneční brýle - široký výběr brýlí pro cyklisty, běžce, lyžaře i jiné sportovce

Sportovní sluneční brýle - široký výběr brýlí pro cyklisty, běžce, lyžaře i jiné sportovce

Sportovní sluneční brýle by měly být nedílnou výbavou každého sportovce. V naší oční optice naleznete široký výběr kvalitních slunečních brýlí, které Vaše oči ochrání nejen před UV zářením.
>
>