Microsite byla vložena dne:17.05.2018
ID microsite: 124873, počet zhlédnutí:  27
Zadavatelem microsite je firma

Kouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s.

Barvy, laky, nátěrové hmoty, tónovací centrum, velkoobchod a prodejna

Malířské a fasádnické barvy, laky, tónovací centrum, nátěrové hmoty na dřevo, kov a beton prodává velkoobchod a maloobchod Kouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s., Karlovy Vary.

Kouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s., Karlovy Vary, velkoobchod a prodejna, nátěrové hmotyKouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s., prodej barev a laku na dřevo, kov i betonKouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s., Karlovy Vary, prodej příslušenství a doplňků pro nátěry

Potřebujete kvalitně a dlouhodobě natřít kovový či dřevěný materiál? V tomto případě neváhejte a navštivte náš velkoobchod a prodejnu společnosti Kouzlo barev - Barvy a laky KV, a.s., sídlící v Karlových Varech. Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej českých nátěrových hmot na dřevo, kov a beton. V našem sortimentu naleznete barvy, laky, tónovací přípravky, lepidla, spreje, ředidla, fasádnické a malířské barvy, barvy na střechy, okapy či bazény. Můžete si zakoupit i veškeré potřebné příslušenství jako štětce, válečky, škrabky, kbelíky či zakrývací materiál. V tónovacím centru si lze nechat namíchat barvu dle vašich představ. Vše si můžete objednat i z pohodlí Vašeho domova na našem e-shopu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY