Zadavatelem microsite je firma Knauf AMF s r.o. Podhledové systémy PrahaSystémová řešení stropních podhledů Knauf AMF Praha – funkční a estetické stropy

Funkční a estetická systémová řešení stropních podhledů do jakéhokoliv prostoru přináší společnost Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze.Při rychlém pohledu na stropy v mnoha prostorách Vás možná ani nenapadne, že kromě estetického hlediska musí splňovat i přísné funkční nároky. Společnost Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze přináší systémová řešení stropních podhledů pro jakýkoliv prostor.

Produkty nabízené naší společností jsou kvalitní a sofistikované, využívají různé konstrukce podle požadavků, které jsou na jejich instalaci kladeny a jsou přizpůsobeny potřebám přístupu do mezistropních prostor.

O výhodách systémových řešení Vás rádi v případě Vašeho zájmu informují odborníci ze společnosti Knauf AMF, s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podhledové ostrůvky Knauf AMF - okamžité a elegantní řešení při nevhodné akustice

Podhledové ostrůvky Knauf AMF - okamžité a elegantní řešení při nevhodné akustice

Obtěžuje Vás nadměrný hluk či nepříjemná akustika v hale, recepci, jídelně či kancelářských prostorách? Jednoduché a rychlé řešení představují podhledové ostrůvky společnosti Knauf AMF s.r.o. z Prahy.


Požární ochrana Praha - odpovědnost za lidské životy i majetek

Požární ochrana Praha - odpovědnost za lidské životy i majetek

Výroba protipožárních podhledových systémů pro ochranu životů i majetku a minimalizaci škod způsobených požárem – společnost Knauf AMF, s.r.o. Praha.
>
>