Zadavatelem microsite je firma TOMI stavebniny, s. r.o.Zateplovací a tepelné izolace pro rodinné domy, bytové jednotky nebo historické budovy

Společnost TOMI stavebniny, s.r.o. z Třebíče pro Váš zajišťuje kvalitní zateplovací a izolační systémy výrobců WEBER, BAUMIT a CEMIX, které zateplí Váš domov a sníží náklady na energii.Přemýšlíte o zateplení Vašeho rodinného domu nebo jste se rozhodli zateplit bytový dům? Hledáte firmu, která poskytuje kvalitní zateplovací a izolační systémy? Pak se obraťte na firmu TOMI stavebniny, s.r.o. z Třebíče, která se zaměřuje na prodej stavebnin a zateplovacích systémů.

Společnost poskytuje zateplovací a izolační systémy od výrobců WEBER, BAUMIT a CEMIX, které jsou vhodným a úsporným řešením, jak pro zateplení rodinných a bytových domů, tak pro:

- panelové domy
- občanské stavby
- průmyslové objekty
- historické stavby

Zateplení domů je dnes výhodné především pro úsporu tepelné energie, a tím snížení nákladů na topení. Dům tak poskytuje vhodné klima po celý rok a dobrá izolace zabraňuje taktéž vzniku plísní a je odolná proti povětrnostním vlivům. Tepelné izolační systémy se vyznačují svou dobrou kvalitou a dlouhou životností.

Ušetřete i vy náklady na topení s tepelně-izolačními systémy, které seženete od firmy TOMi stavebniny, s.r.o. z Třebíče.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní ruční nářadí nejen pro profesionály - elektrické nářadí, gola sady a další

Kvalitní ruční nářadí nejen pro profesionály - elektrické nářadí, gola sady a další

Třebíčská firma TOMI stavebniny dodává kromě kvalitních stavebních materiálů i ruční nářadí pro profesionálně odvedenou práci, k němuž patří například kvalitní vrtačky, gola sady a mnohé další.


Prodej stavebnin, stavebních materiálů pro hrubou stavbu a zateplování

Prodej stavebnin, stavebních materiálů pro hrubou stavbu a zateplování

Společnost TOMI stavebniny s.r.o. nabízí pestrou škálu stavebních materiálů pro hrubou stavbu a zateplování - zdící materiály, zateplovací systémy, sádrokartony, tepelné izolace aj. v Třebíči a okolí.
>
>