Microsite byla vložena dne:15.05.2018
ID microsite: 123838, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

VYDOS BOHEMIA, s.r.o.

Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy, polygrafická zařízení

Digitální tiskové stroje, injektové tiskové systémy vhodné pro integraci do výrobních linek s využitím v průmyslu dodává VYDOS BOHEMIA, s.r.o.

VYDOS BOHEMIA, s.r.o., polygrafická zařízení, prodej tiskařských strojůVYDOS BOHEMIA, s.r.o., dodavatel digitálních tiskařských strojů, injektové systémyVYDOS BOHEMIA, s.r.o., injektové systémypro výrobní linky

Potřebujete nový a kvalitní tiskový stroj? Nevíte, jaký vybrat a potřebujete poradit? Neváhejte a kontaktujte spolehlivého dodavatele polygrafických zařízení, a to naši společnost VYDOS BOHEMIA, s.r.o., která sídlí v Rudné u Prahy. Zaměřujeme se na prodej speciálních digitálních tiskových strojů. Naší novinkou jsou injektové tiskové systémy, které jsou řešeny na míru přímo zákazníkovy dle jeho specifikace a mají mnoho využití především v průmyslových aplikací. Tyto systémy se lehce integrují do výrobních, produkčních linek nebo zařízení a mohou mít řešení archové, semi-rotační tak i rotační na 72-700 mm tiskové šíře. Zařízení je vyrobeno z nerez oceli a hliníkových slitin.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Polygrafické a tiskařské stroje
Montáž, Obchodní zastoupení, Opravy a servis, Velkoobchod, Výroba