Zadavatelem microsite je firma Tepelná čerpadla Miloslav JanataTepelná čerpadla, ekologický a úsporný systém vytápění, výhodná investice s možností dotace

Kvalitní zemní i vzduchová tepelná čerpadla včetně odborné montáže a servisu Vám poskytne dynamická společnost Tepelná čerpadla Miloslav Janata z Mříčné v okrese Semily.Hledáte společnost, která by Vám pomohla najít ideální řešení v oblasti vytápění Vašeho domu?

Tepelná čerpadla Miloslav Janata je úspěšná společnost z Mříčné u Semil, která se zabývá prodejem, montáží a servisem zemních i vzduchových tepelných čerpadel. V současnosti se zaměřujeme především na ekologické vytápění pomocí systému úsporných tepelných čerpadel NIBE, která lze získat na základě tzv. kotlíkové dotace, jež poskytuje Státní fond životního prostředí. Pro své zákazníky provádíme kompletní realizaci vytápění v celém domě včetně návrhu dle Vašich specifických požadavků. Ochotně Vám tepelné čerpadlo zapojíme, spustíme i nastavíme a poskytneme záruční i pozáruční servis.

Tepelná čerpadla Miloslav Janata, výhodná investice s možností dotace!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vytápění tepelnými čerpadly NIBE, poradenství, prodej a montáž

Vytápění tepelnými čerpadly NIBE, poradenství, prodej a montáž

Tepelná čerpadla vhodná do obytných i komerčních objektů, vytápění, chlazení, ohřev vody díky ekologickému zdroji energie – tepelným čerpadlům NIBE od Miloslava Janaty.


Tepelná čerpadla s možností dotace, prodej, montáž, nastavení, servis

Tepelná čerpadla s možností dotace, prodej, montáž, nastavení, servis

Tepelná čerpadla s možností dotace a sníženým tarifem za elektřinu, prodej, montáž, servis, opravy tepelných čerpadel značky NIBE zajišťuje společnost Miloslava Janaty z okresu Semily.


Tepelná čerpadla pro otop a chlazení objektů, ohřev vody

Tepelná čerpadla pro otop a chlazení objektů, ohřev vody

Tepelná čerpadla značky NIBE dodává, montuje a servisuje společnost Miloslava Janaty. Poradíme Vám s vhodným výběrem tepelného čerpadla a zhotovíme nabídku zdarma.