Zadavatelem microsite je firma HUK instalace s.r.o.Revize plynu - plynového kotle po topné sezóně Brno

Revize plynu - plynového kotle po topné sezóně pro Brno poskytuje firma HUK instalace s.r.o. Odstraňuje a opravuje úniků na stávajících rozvodech plynu.Topná sezóna je za námi a je potřeba udělat revizi plynového kotle. Firma HUK instalace s.r.o. v Brně provádí tyto kontroly, a pokud je potřeba případnou montáž nového plynového kotle.
Zkontroluje Vám úniky v rozvodech plynu. Ať už na rodinném domě, tak i v bytových prostorech i průmyslových objektech. Revize OPZ vč. tlakových zkoušek.
Provádíme dodávku i montáž plynových spotřebičů, kotle i plynovodu. Montáže NTL a STL plynovodů a NTL přípojky - ocel i plast.

Bližší informace naleznete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vytápění -  dodávka a montáž otopných systémů, kotlů pro rodinné a ...

Vytápění - dodávka a montáž otopných systémů, kotlů pro rodinné a ...

Služby v oblasti vytápění poskytuje firma HUK – instalace s.r.o. z Brna, která dodává a montuje nejen otopné systémy a kotle pro rodinné a bytové domy.


Dodávka a montáž rozvodů plynu, plynovodů, plynoinstalace

Dodávka a montáž rozvodů plynu, plynovodů, plynoinstalace

O nové rozvody plynu jak v rodinných domech, tak i v bytech, dále i v průmyslových a komerčních objektech se Vám postará firma HUK instalace s.r.o., z Brna.


Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, výměna ohřívače vody, montáž a ...

Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, výměna ohřívače vody, montáž a ...

Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen, výměnu ohřívačů vody, montáž systémů vody a kanalizace do bytových objektů, do komerčních a průmyslových prostor, zajistí HUK instalace s.r.o., z Brna.