Ochrana dřeva proti ohni i škůdcům - dokonalý systém ochrany dřeva před požárem

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Ochrana dřeva proti ohni i škůdcům - dokonalý systém ochrany dřeva před požáremZadavatelem microsite je firma BOCHEMIT přípravky na ochranu dřevaNenechejme zdomácnět dřevomorku domácí - ochrana dřeva a řeziva

Přípravky BOCHEMIT® zajistí spolehlivou ochranu dřeva. V BOCHEMII BOHUMÍN jsou vyráběny přípravky, které Vám zajistí ochranu proti dřevomorce domácí, dřevokazným houbám nebo dřevokazným plísním.Na začátku bývá nenápadná plíseň v rohu zdi. Na konci zoufalý majitel objektu, který krok za krokem zjišťuje nenapravitelné škody v dřevěných konstrukcích.
Z bytelných stropních trámů, které byly doposud ozdobou místností, visí zlověstné provazce prazvláštní konzistence. Již není pochyb - v domě se zabydlel nezvaný nájemník. Je třeba počítat s tím, že dřevomorka domácí, jedna z nejnebezpečnějších dřevokazných hub, nemíní svůj nový domov hned tak opustit. Začíná urputný boj, nový host je houževnatý protivník. K rekonstrukci je třeba přistoupit komplexně a nekompromisně. Odstranit napadenou část dřeva, řádně očistit povrch zbývajícího dřeva, dřevo nechat vysušit. Často bývají nutné i stavební úpravy.

Není však rozumnější dřevokazné houby, plísně či hmyz do své domácnosti vůbec nevpustit? Není výhodnější včas myslet na prevenci? Použít správnou konstrukční skladbu, zajistit kvalitní izolaci podlahy proti vodě a vlhkosti, dostatečné odvětrávání místností a nezanedbat preventivní dlouhodobou chemickou ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, houbám a plísním.

Jedním z impregnačních fungicidních a insekticidních přípravků, které jsou vhodné pro ošetření stavebního řeziva a dřevěných konstrukčních prvků, tedy například i krovů, je BOCHEMIT Opti F. Je to kapalný vodou ředitelný koncentrát pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva v interiérech i exteriérech budov proti dřevokaznému hmyzu, houbám i plísním. Při správném použití zaručuje BOCHEMIT® Opti F profesionální a spolehlivou ochranu dřeva a předchází tak možným obětem a ztrátám v boji s nekontrolovatelným nepřítelem. Snadnou aplikaci nátěrem, postřikem nebo máčením navíc zvládne každý, takže i neprofesionál si může svépomocí zajistit ochranu dřeva na profesionální úrovni.

Přece si u vás nenecháte zdomácnět dřevomorku domácí. Myslet na prevenci včas se rozhodně vyplatí.

Více o produktech k ochraně dřeva proti škůdcům najdete na našich webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


BOCHEMIT Opti F – ochrana konstrukčního řeziva proti biotickým škůdcům

BOCHEMIT Opti F – ochrana konstrukčního řeziva proti biotickým škůdcům

Zaručte Vašemu konstrukčnímu řezivu ochranu proti biotickým škůdcům za pomocí přípravku BOCHEMIT Opti F od společnosti Bochemie a.s. se sídlem v Bohumíně.


Ochrana dřeva proti ohni i škůdcům - dokonalý systém ochrany dřeva před ...

Ochrana dřeva proti ohni i škůdcům - dokonalý systém ochrany dřeva před ...

Bochemie wood care s.r.o. dodává profesionální přípravky pro ochranu dřeva. Bochemit Antiflash je dokonalý přípravek určený ke snížení reakce dřeva na oheň s preventivními účinky i proti škůdcům.


Přípravky BOCHEMIT vám zaručí profesionální a dlouhodobou ochranu dřeva ...

Přípravky BOCHEMIT vám zaručí profesionální a dlouhodobou ochranu dřeva ...

Vsaďte na přípravky BOCHEMIT, díky kterým dlouhodobě a spolehlivě ochráníte dřevo v interiéru i exteriéru proti hmyzu, houbám i plísním! Používejte přípravky vyráběné v Bochemii Bohumín.


Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti ...

Aby Vás pergola přežila – preventivní dlouhodobá ochrana dřeva proti ...

Přípravky značky BOCHEMIT tvoří dokonalý systém ochrany vaší dřevěné pergoly – poskytnou jí jak dlouhodobou ochranu proti napadení hmyzem, dřevokaznými houbami či plísněmi, tak proti UV záření.


Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Česká značka BOCHEMIT, která je na našem trhu už 50 let, společnosti Bochemie nabízí ochranné prostředky proti dřevokaznému hmyzu, houbám i plísním. Ošetřené dřevo je základ kvalitní střechy.


Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Impregnace dřeva – účinná ochrana střešních krovů před škůdci

Díky impregnaci dřeva ochráníte vaši střechu nejen před nechtěnými dřevokaznými škůdci, ale také vaše finance spojené s případnou sanací napadeného neošetřeného dřeva.