Praktický lékař pro děti a dorost, kvalitní pediatrie Brno, Starý Lískovec

Špičkovou lékařskou péči pro mladší i starší děti Vám zajistí docent MUDr. Lubomír Kukla, CSc. - praktický lékař pro děti a dorost z Brna. Komplexní zdravotní péče a individuální přístup.Hledáte zkušeného odborníka, usměvavého lékaře, který se věnuje dětem všech věkových kategorií?

Docent MUDr. Lubomír Kukla, CSc. - praktický lékař pro děti a dorost je zkušený pediatr se sídlem v Brně, Starý Lískovec, jenž se v oblasti dětského lékařství pohybuje již řadu let. Specializujeme se na veškeré nemoci, které se u dětí a dorostu mohou objevit. Současně se aktivně zajímáme nejen o samotné dítě, ale o celou rodinu a její fungování. Takováto terapie často přesahuje nejen do sociální pediatrie a sociální patologie, ale rovněž do alternativních léčebných metod. Mezi nejčastěji prováděné lékařské zákroky patří poradenství, zdravotní prevence či aplikace povinných i nepovinných očkování, jako je očkování proti rakovině děložního čípku.

Navštivte společně naši brněnskou ordinaci, jsme tady každý všední den a neustále přijímáme nové pacienty.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pediatrie, ordinace lékaře pro děti a dorost, Brno – Starý Lískovec

Pediatrie, ordinace lékaře pro děti a dorost, Brno – Starý Lískovec

Dětský lékař poskytuje komplexní léčebnou a preventivní péči, poradenství i konzultace zdravotního stavu po telefonu. Neváhejte a straňte se klientem MUDr. Lubomíra Kukly i Vy.
>
>