Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Zajímavou expozici v podobě prohlídky speciální výslechové místnosti s látkovými panenkami, která je určena především pro dětské oběti a svědky trestné činnosti, nabízí Muzeum Police ČR na Praze 2.


Budova Muzea Policie ČR - expozice se speciální výslechovou místností pro děti
Muzeum Police ČR připravuje pro své návštěvníky mnoho zajímavých expozic, z nichž jistě upoutá speciálně upravená výslechová místnost pro dětské oběti a svědky trestně činnosti.

Jedná se útulný a barevný dětský pokojík, ve kterém se děti mohou cítit dobře a bezpečně, který je však vybavený potřebnou a dobře skrytou technikou. Velkými pomocníky jsou pro kriminalisty látkové panenky Jája a Pája, s jejichž pomocí mohou převážně ti nejmenší demonstrovat, co se jim nebo jejich blízkým stalo.

Vyšetřovatelé pak celé dění mohou sledovat ve vedlejší místnosti. Díky této speciálně upravené výslechové místnosti pro děti, kterou můžete osobně vidět v Muzeu Policie ČR na Praze 2, probíhá celý výslech bez zbytečného stresu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Policejní muzeum v Praze – nejlepší zábava pro děti i dospělé

Policejní muzeum v Praze – nejlepší zábava pro děti i dospělé
Zajímáte se o dění kolem policie, nebo historické události, máte doma malé zvídaly a chcete je vzít na báječné místo? Chystáte se do Prahy a chcete navštívit muzeum?

Muzeum Police ČR Praha 2 – program, akce, výstavy

Muzeum Police ČR Praha 2 – program, akce, výstavy
Muzeum Police ČR na Praze 2 připravuje pro své návštěvníky neustále nabídku zajímavých akcí a výstav a programů pro děti i dospělé.

Muzeum policie České republiky, sbírky, stálé expozice, badatelna, centrum prevence

Muzeum policie České republiky, sbírky, stálé expozice, badatelna, centrum prevence
Muzeum policie České republiky, sbírky, dokumenty, fotografie, stálá expozice historie četnictva, badatelna, centrum prevence s dopravním hřištěm najdete v Praze 2.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Muzeum Policie České republiky
WEBOVÁ STRÁNKA
Muzeum Policie České republiky
www.muzeumpolicie.cz
Adresa

Adresa

Ke Karlovu 1
Praha 2 120 00

sekretariat@muzeumpolicie.cz
+420 224 922 183


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha