Zadavatelem microsite je firma Muzeum Policie České republiky


Speciální výslechová místnost pro děti s látkovými panenkami - expozice Muzeua Police ČR

Zajímavou expozici v podobě prohlídky speciální výslechové místnosti s látkovými panenkami, která je určena především pro dětské oběti a svědky trestné činnosti, nabízí Muzeum Police ČR na Praze 2.Muzeum Police ČR připravuje pro své návštěvníky mnoho zajímavých expozic, z nichž jistě upoutá speciálně upravená výslechová místnost pro dětské oběti a svědky trestně činnosti.

Jedná se útulný a barevný dětský pokojík, ve kterém se děti mohou cítit dobře a bezpečně, který je však vybavený potřebnou a dobře skrytou technikou. Velkými pomocníky jsou pro kriminalisty látkové panenky Jája a Pája, s jejichž pomocí mohou převážně ti nejmenší demonstrovat, co se jim nebo jejich blízkým stalo.

Vyšetřovatelé pak celé dění mohou sledovat ve vedlejší místnosti. Díky této speciálně upravené výslechové místnosti pro děti, kterou můžete osobně vidět v Muzeu Policie ČR na Praze 2, probíhá celý výslech bez zbytečného stresu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Muzeum policie České republiky, sbírky, stálé expozice, badatelna, centrum prevence

Muzeum policie České republiky, sbírky, stálé expozice, badatelna, centrum prevence

Muzeum policie České republiky, sbírky, dokumenty, fotografie, stálá expozice historie četnictva, badatelna, centrum prevence s dopravním hřištěm najdete v Praze 2.
>
>