Aquabalanc efektivní trénink, zábavné cvičení na plovoucích podložkách

V Aquaparku Uherské Hradiště máte možnost vyzkoušet novou formu zábavného cvičení, která se stává hitem. Jde o efektivní trénink na plovoucích podložkách - Aquabalanc.Žhavá novinka a hit nových forem cvičení je trénink na plovoucích podložkách. Využívá nestability vodní hladiny k rozvoji celkové tělesné síly.

V Aquaparku Uherské Hradiště můžete nyní vyzkoušet v programu Aquabalanc tento jedinečný efektivní trénink, zaměřený na střed těla. Zapojíte všechny vnitřní svaly, zlepšíte stabilitu, pružnost, rovnováhu a dýchání.

Intenzivní cvičební lekce je sestavena z kombinací cviků plank, pilates, bosu, TRX, fitness, strečinku a prvků jógy. Tento typ tréninku je zaměřen na všechny věkové kategorie a výkonnosti. Je vhodný a vysoce účinný jak pro osoby, které si potřebují zlepšit a udržet tělesnou kondici a zdraví, až po ty, kteří v rámci tréninku potřebují zvýšit svalovou výkonnost, sílu a stabilitu.
Lze jej doporučit jako doplněk v kombinaci sportovních a fitness tréninků. Ale nejen to. Vedle své vysoké efektivity a účinnosti bude cvičení pro mnohé i zábavou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>