Zadavatelem microsite je firma FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.


Maziva ke speciálnímu použití Praha – více než 1000 speciálních produktů

Více než 1000 produktů a maziv s vysokým výkonem a spolehlivostí určených ke speciálnímu použití napříč různými oblastmi nabízí společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. se sídlem v Praze.Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. neustále rozšiřuje svou nabídku vysoce kvalitních a výkonných maziv určených ke speciálnímu použití, kterých je v současnosti více než 1000.

Maziva určená ke speciálnímu použití přesně odpovídají požadavkům a kritériím na jejich fungování pro různorodé oblasti jejich využití. Vždy jsou však zárukou kvality, bezpečnosti a efektivity. Mezi základní a nejběžnější kategorie produktové řady speciálních maziv patří mazací pasty, produkty k mazání řetězů, otevřených převodů, kluzné laky a filmy, produkty určené pro potravinářství, železniční dopravu, větrné elektrárny nebo proces výroby skla či zpracování cukru.

Kompletní nabídku a informace k mazivům pro speciální použití naleznete u Společnost FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. se sídlem v Praze.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Průmyslová maziva, oleje a technologické kapaliny Praha pro bezporuchovost strojů

Pro bezporuchový chod průmyslových strojů ve všech odvětvích je naprosto zásadní použití kvalitních průmyslových maziv, olejů a technologických kapalin, které nabízí FUCHS OIL CORPORATION (CZ) Praha.
>
>