Zadavatelem microsite je firma AQUA Cleer s.r.o.


Dávkovací stanice chemikálií Praha – uzpůsobena charakteru provozu

Společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze nabízí dávkovací stanice, které jsou bezporuchové a jejichž dodávka je zcela uzpůsobena zadání a charakteru jejich provozu.Neobejde se Vaše výroba nebo služby bez dávkovací stanice chemikálií? Pak se spolehněte na společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze, která se postará o dodávku soupravy zcela uzpůsobené charakteru jejího provozu.

Nabízíme dávkovací čerpadla s ruční frekvencí nebo s proporcionálním dávkováním dle zvoleného vnějšího signálu, vodoměry s vysílačem impulsů o různém průtoku, zásobníky chemikálií libovolných objemů a rozměrů, maloběžné elektrické nebo ruční míchadlo a testovací soupravy pro měření obsahu chemikálií nebo pH.

Součástí dodávky dávkovací stanice pro chemikálie je samozřejmě i průvodní dokumentace. Na veškeré dotazy Vám ochotně odpoví odborníci ze společnosti AQUA Cleer s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Změkčovací zařízení Praha – s nepřetržitou dodávkou vody

Změkčovací zařízení Praha – s nepřetržitou dodávkou vody

Způsobuje Vám tvrdá voda problémy a hledáte výkonné změkčovací zařízení? Společnost AQUA Cleer s.r.o. se sídlem v Praze Vám poradí a dodá změkčovače vody podle Vašich požadavků.


Technologie na úpravu vody – dodávka, instalace, servis, Praha, Brno

Technologie na úpravu vody – dodávka, instalace, servis, Praha, Brno

Dodávku, instalaci, montáž a servis technologií na úpravu vody pro různé účely zajišťuje společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze. Naši pobočku najdete také v Brně.
>
>