Zadavatelem microsite je firma Trafag, spol. s r.o.


Tlakové spínače

Kvalitní tlakové spínače kompaktního tvaru a univerzálního použití pracují bez ohledu na umístění a poloze a nabízí je společnost Trafag, spol. s r.o. se sídlem v Tachově.Jsou tlakové spínače nezbytnou součástkou pro výrobu Vašich spotřebičů a hledáte jejich dodavatele? Spolehněte se na společnost Trafag, spol. s r.o. se sídlem v Tachově.

Nabízíme kvalitní a spolehlivé tlakové spínače kompaktního tvaru s univerzálním použitím. Pracují v libovolné poloze a nejsou závislé na zdroji elektrické energie. Naše společnost si zakládá na jejich elektromechanice, kterou naši odborníci vyvíjí, neustále zdokonalují a kterou u nás také vyrábíme.

Pokud budete mít k nabídce tlakových spínačů jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na společnost Trafag, spol. s r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Tlakové senzory

Tlakové senzory

Širokou nabídku spolehlivých tlakových senzorů včetně produktů vyvinutých na míru podle specifických požadavků zákazníka nabízí společnost Trafag, spol. s r.o. se sídlem v Tachově.


Spolehlivé tlakové senzory, snímače, spínače a termostaty, vyspělá výroba měřící techniky

Spolehlivé tlakové senzory, snímače, spínače a termostaty, vyspělá výroba měřící techniky

Trafag, spol. s r.o., firma zaměřující se na přesné mechanické a elektrické přístroje určené pro regulaci a měření tlaku a teploty. Naše výrobky dodáváme do různých průmyslových odvětví.


Tlakové snímače

Tlakové snímače

Spolehlivé tlakové snímače k měření a vyhodnocování tlaku s garancí dlouhé životnosti vyrábí pro různé typy provozů společnost Trafag, spol. s r.o. se sídlem v Tachově.
>
>