Microsite byla vložena dne:12.04.2018
ID microsite: 120464, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Midian - Coral, v.o.s.

Úklid firem, bytových domů, domácností, jednorázové i pravidelné úklidy

Komplexní úklidové služby pro firmy, bytové domy, obchody, domácnosti, jednorázové i pravidelné úklidy, mytí oken, podlah, koupelen realizuje Midian - Coral, v.o.s., Praha 6.

Midian - Coral, v.o.s., Praha 6, úklidové službyMidian - Coral, v.o.s., úklid firem, bytových domů, domácností, kanceláří, obchodůMidian - Coral, v.o.s., jednorázové i pravidelné úklidy, mytí oken, podlah, koupelen

Potřebujete uklidit prostory po rekonstrukci či běžném provozu? Ušetřete svůj čas a najměte si naši úklidovou firmu Midian - Coral, v.o.s., sídlící v Praze 6. Specializujeme se na běžný – pravidelný úklid a také na jednorázový úklid po malování, stěhování či rekonstrukci. Našimi zákazníky jsou firmy i soukromé osoby a uklízíme domácnosti, chodby a schodiště bytových domů, kanceláře, haly, sklady, obchodní budovy. Z našich služeb můžete využit činnosti jako mytí podlah, vysávání koberců, mytí oken a dveří, utírání prachu, čištění WC a koupelen. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně dle jeho potřeb a požadavků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY