Zadavatelem microsite je firma Demonta T, s.r.o. Železo a barevné kovy KladnoLikvidace, zpracování a výkup železa, kovového šrotu a barevných kovů

Společnost Demonta T, s.r.o. se zabývá výkupem a zpracováním  železa, kovového šrotu, barevných kovů a poskytuje služby podnikům, pro výkup, odvoz, likvidaci a zpracování jejich kovového odpadu.Chcete-li se v okolí Prahy zbavit přebytečného kovového odpadu, společnost Demonta T, s.r.o. s pobočkou v Kladně, Vám zajistí rychlou likvidaci a zpracování železa, kovového šrotu a barevných kovů za skvělé ceny.

Firmám, kterým při výrobě vzniká kovový odpad můžeme poskytnout dlouhodobou spolupráci.
Sesbíráme, odvezeme, zpracujeme a zlikvidujeme kovový odpad tak, aby jste s ním měli co nejméně starostí a aby jste z něj měli co největší prospěch.
S každým zákazníkem se domluvíme individuálně a nastavíme podmínky aby vyhovovaly požadavkům a možnostem obou stran.

Tím, že vykupujeme a třídíme odpad, pomáháme chránit naší planetu.
Když už si jako lidé planetu na které žijeme ničíme, pojďme alespoň malými krůčky přispět k ochraně prostředí ve kterém se pohybujeme a buďme jednou z příčin aby se použité mohlo stát zase novým. Pokud pro Vás není toto dostatečným argumentem, tím, že budete třídit kovy a navštívíte náš výkup, získáte alespoň peněžní odměnu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkup železa, železného šrotu, barevných kovů a papíru v Kladně za ...

Výkup železa, železného šrotu, barevných kovů a papíru v Kladně za ...

Výkupem železného šrotu, papíru a barevných kovů se zabývá sběrna Demonta T, s.r.o. se svou pobočkou v Kladně, která vám poskytne nejlepší výkupní ceny v okolí.