Zadavatelem microsite je firma MANE STAVEBNÍ s.r.o.Stavební firma, výstavba a rekonstrukce bydlení, rodinných domů, bytů

Rekonstrukci a výstavbu energeticky hospodárného bydlení, rodinných domů, bytů, nástavby, revitalizace budov Vám zrealizuje jihočeská stavební firma MANE STAVEBNÍ s.r.o.Hledáte správného a spolehlivého partnera na výstavbu Vašeho nového bydlení? Naše stavební společnost MANE STAVEBNÍ s.r.o., sídlící v Českých Budějovicích, Vám bude v tomto oboru nápomocná. Naší specializací je komplexní výstavba rodinných a bytových domů na zakázku dle přesné specifikace klientů. Realizujeme i velké developerské projekty. Dále provádíme rekonstrukce interiérů budov, nástavby, vestavby či revitalizace vnější části objektů jako zateplení a fasády. Našimi zákazníky jsou osoby a firmy z celé České republiky, Slovenska či Rakouska. Máme bohaté zkušenosti, více jak 25tiletou tradici, ocenění za energetické hospodárné bydlení či ocenění kvality.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odborníci v oblasti stavebního průmyslu v Jihočeském kraji

Odborníci v oblasti stavebního průmyslu v Jihočeském kraji

Výstavba rodinných domů, realizace rekonstrukcí a projektů na klíč. Stavební práce všeho druhu s kompletním servisem a mnoholetou zárukou - MANE STAVEBNÍ s.r.o.


Stavební činnost, dopravní a vodohospodářské stavby, výstavba budov

Stavební činnost, dopravní a vodohospodářské stavby, výstavba budov

Stavební činnost, realizace dopravních a vodohospodářských staveb, bytová a průmyslová výstavba, developerské projekty vykonává jihočeská stavební společnost MANE STAVEBNÍ s.r.o.