Sprchové zástěny Silentia Praha – pro soukromí pacientůSprchování pacientů nemocničních zařízení bude nyní se sprchovou zástěnou Silentia od společnosti LABO-MS z Prahy pohodlnější. Pacientům poskytne soukromí a personál ochrání před vlhkem a vodou.

Společnost LABO-MS z Prahy nabízí nemocničním zařízením a klinikám praktické sprchové zástěny Silentia, které výrazně zjednoduší a zpříjemní sprchování pacientů. Pacient může při sprchování sedět, čímž se výrazně zvýší jeho bezpečnost, a zástěna mu poskytuje dostatek soukromí.

Zástěny jsou dodávány ve třech standardních výškách od 1, 3 do 1, 7 m. Personál tak může pacientovi pomáhat a zároveň být chráněn před vlhkem a vodou.

Pokud se zástěny Silentia od společnosti LABO-MS zrovna nepoužívají, lze je jednoduše sklopit ke zdi a nikde nepřekážejí. Jejich údržba je velmi snadná.Zadavatelem microsite je firma 

LABO - MS spol.s r.o.Základní umělecká škola Karla Malicha
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Rychlý test na  COVID-19  -  pro použití zdravotnickými odborníky i na domácí testování!

Biogen Praha, s.r.o. Molekulární biologie a genetika

Rychlý test na COVID-19 - pro použití zdravotnickými odborníky i na domácí testování!

Začátkem ledna 2020 byl identifikován nový koronavirus (COVID-19) jako původce infekce, která způsobuje virovou pneumonii ve Wuhan v Číně.


Berle Praha – ergonomické, funkční, pohodlné

ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Berle Praha – ergonomické, funkční, pohodlné

Ergonomické, funkční a pohodlné jsou berle vyrobené společností ERILENS s.r.o., které jsou k dostání jako předloketní francouzské hole, podpažní berle nebo berle pro děti či pro vysoké pacienty.


Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

ABENA

Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Diskrétní pomoc při inkontinenci vám zajistí spolehlivé absorpční inkontinenční pomůcky - pratelné spodní prádlo pro ženy a muže od společnosti Untraco z Ostravy.


Eshop se zdravotnickým a spotřebním materiálem pro ordinace a kliniky

ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře

Eshop se zdravotnickým a spotřebním materiálem pro ordinace a kliniky

Široký výběr zdravotnického a spotřebního matriálu pro ordinace a kliniky zakoupíte na shopu společnosti Advamed s. r. o. se sídlem v Praze.


Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

MANUS Prostějov, spol. s r.o.

Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby

Schodišťové a svislé zvedací plošiny na klíč pro imobilní osoby vyrábí, dodává a montuje firma MANUS z Prostějova - snažíme se usnadnit život všem, kteří mají potíže s pohybem.