Microsite byla vložena dne:06.03.2018
ID microsite: 119000, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Ing. František Hendrych - EKO PROGRAM

Formy na vstřikování a vakuové tváření plastů, výroba náhradních dílů, servis a údržba forem

Výrobu lisovacích a tvářecích forem, náhradních dílů a jiných přípravků Vám zajistí společnost Ing. František Hendrych - EKO PROGRAM z Prahy. Provádíme vše od návrhu konstrukce až po výrobu a montáž.

Komplexní služby v oboru lisovacích a tvářecích foremFormy na vstřikování plastů, tlakové lití hliníků, vakuové tváření plastůVýroba nástrojů na stříhání, ohýbání a tažení plechů, Ing. František Hendrych - EKO PROGRAM

Potřebujete vyrobit lisovací formu přímo na míru?

Ing. František Hendrych - EKO PROGRAM je společnost s dlouholetou tradicí, která poskytuje komplexní služby v oboru lisovacích a tvářecích forem, kterými se zabýváme již od roku 1991. Mezi naše hlavní výrobní činnosti patří formy na vstřikování plastů, tlakové lití hliníků, vakuové tváření plastů, ale také opravy, servis a údržba daných forem a výroba náhradních dílů. Součástí našich služeb je rovněž výroba nástrojů pro stříhání, tažení a ohýbání plechů. Veškeré činnosti si naše firma provádí sama, přičemž Vám zajistíme vše počínaje návrhem konstrukce nástroje přes zhotovení, odzkoušení až po výrobu daných dílů. Naše nástroje se vyznačují vysokou kvalitou a jsou dodávány do automobilového průmyslu, elektroniky, elektrotechniky a do dalších odvětví.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY