Zadavatelem microsite je firma AUTO-MODELY.CZ Ing. Karel CvejnPřipravované modely firmy CMC – včetně nabídky limitovaných edicí

Společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy připravila pro své zákazníky a milovníky do detailu propracovaných modelů aut nabídku připravovaných modelů firmy CMC pro následující rok.Patříte mezi milovníky luxusních modelů auto světových značek? Pak si určitě nenechte ujít nabídku připravovaných modelů firmy CMC, kterou pro Vás připravila společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy.

Jedná se o připravované modely firmy CMC s dostupností pro zákazníky již v tomto roce. V nabídce jsou také limitované edice, které rozhodně nesmíte minout bez povšimnutí. Například model Diorama Alfa Romeo 6C 1750 GS (1930) je k dispozici pouze v edici 200 kusů.

Pokud Vás některý z připravovaných modelů firmy CMC zaujal, je možné ho u nás objednat přímo v nabídce CMC modelů 1:18 a 1:12.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Luxusní modely automobilů prodej Praha – dokonalé propracování detailů

Luxusní modely automobilů prodej Praha – dokonalé propracování detailů

Líbí se Vám dokonale propracované luxusní modely automobilů? Společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy prodává modely aut světových výrobců v omezených sériích.


Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Modely autíček všech světových značek – limitované edice

Modely autíček všech světových značek zpracované v nejvyšší kvalitě s důrazem na detail nabízí v limitovaných edicích společnost AUTO-MODELY.CZ Ing. Karla Cvejna z Prahy.
>
>