Revize, kontroly plynových zařízení, kotlů, sporáků, plynovodů - pohlídáme lhůty revizí

THERMATIC Ing. Jan Nohava

Revize, kontroly plynových zařízení, kotlů, sporáků, plynovodů - pohlídáme lhůty revizíZadavatelem microsite je firma THERMATIC Ing. Jan NohavaOdborná prohlídka, revize plynové kotelny - revizní technik pohlídá lhůty pro pravidelné kontroly

Firma THERMATIC se zaměřuje na odborné prohlídky, revize kotelen v regionu Zlínský kraj. Revizní technik Vám pohlídá lhůty pro pravidelné kontroly, revize plynové kotelny. Vyhnete se tak sankcím.Pro provozovatele plynové kotelny je odborná prohlídka kotelny každoroční povinností. Pokud nebudete provádět pravidelné kontroly, revize nízkotlaké kotelny 1 x ročně, hrozí finanční penalizace, sankce.

Usnadněte si práci a kontaktujte firmu THERMATIC Kroměříž - Ing. Jan Nohava, revizní technik plynu, Vám pohlídá lhůty pro pravidelné kontroly a revize kotelny. Sankcí se tak nemusíte obávat.
Zaměřuje na revize plynových zařízení a kotelen v lokalitě Zlínský kraj, Přerov, Olomouc, Prostějov a dalších okolních městech. V topenářském oboru má více než dvacetileté zkušenosti a ovládá všechny související předpisy s Vyhláškou 91/1993 Sb..

Revize kotelny:
- u kotlů se provádí provozní revize, kontrola 1x za 3 měsíce a důkladná revize 1x za rok.

Služby:
- vypracování provozního řádu kotelny
- vyškolení obsluhy nízkotlaké kotelny
- kompletní správa kotelny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Revize, kontroly plynových zařízení, kotlů, sporáků, plynovodů - ...

Revize, kontroly plynových zařízení, kotlů, sporáků, plynovodů - ...

Ohledně revize plynových kotlů, sporáků, plynovodů a dalších plynových zařízení se obracejte v regionu Zlín, Kroměříž, Zlínský kraj na firmu THERMATIC. Díky znalosti zákona pohlídáme lhůty revizí.


Revize plynu, plynových zařízení, tlakových nádob od zkušeného ...

Revize plynu, plynových zařízení, tlakových nádob od zkušeného ...

Revize plynu, plynových zařízení, tlakových nádob se musí pravidelně opakovat, proto se v regionu Zlín, Kroměříž, Zlínský kraj obraťte na zkušeného revizního technika Ing. Nohavu z firmy THERMATIC.


Revize vyhrazených tlakových zařízení - revize tlakových nádob, parních ...

Revize vyhrazených tlakových zařízení - revize tlakových nádob, parních ...

Dle zákona č. 18/1979 Sb. je povinné provádět revize vyhrazených tlakových zařízení - tedy revize tlakových nádob, parních kotlů. V regionu Zlínský kraj vše zajistí firma THERMATIC Kroměříž.