Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Ráj Vína s.r.o.

Komplexní služby pro vybavení vinotékyZadavatelem microsite je firma Ráj Vína s.r.o.Kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá, speciální - eshop

Společnost Ráj vína s.r.o. provozuje eshop rajvina.cz, kde nakoupíte kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá i speciální. V lokalitě Zlínský kraj i v jiných koutech ČR máme několik vinoték.Velký výběr kvalitních lahvových vín najdete v eshopu rajvina.cz. Na prodej jsou kvalitní lahvová vína moravská, zahraniční, šumivá i speciální - ledové, slámové víno i dárkové sady lahví a levnější vína v 1l lahvích a PET lahvích.

Eshop provozuje společnost Ráj vína s.r.o., která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej vína. V lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj, Liberecký a Ústecký kraj a Praha je několik firemních vinoték.

Eshop, velkoobchod, prodej:
- tuzemská vína zemská, jakostní vína i pozdní sběr a výběr z hroznů, z vybraných moravských oblastí - Cabernet Sauvignon, Cabernet Moravia, Hibernal, Malverina, Pálava, Rulanské modré, Rulandské šedé a bílé, Ryzlink Rýnský i Vlašský, Veltlínské zelené, Tramín červený, Alibernet, Aurelius, Frankovka, Irsai, Modrý portugal,
Muškát moravský, Neuburské, Zweigeltrebe a další
- zahraniční vína z různých koutů světa - např. Cabernet, Chardonnay, Merlot, Muscat, Tokaj, Old Porter, Oinomelo...
- speciální víno - ledové, slámové
- šumivé víno, Champagne.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod s vínem - lahvové, sudové, stáčené víno Bag in Box

Velkoobchod s vínem - lahvové, sudové, stáčené víno Bag in Box

Specializovaný velkoobchod s vínem, Ráj vína s.r.o., dodá po celé ČR kvalitní lahvové, sudové, stáčené víno i Bag in Box vína. Sídlo firmy je v Buchlovicích - Zlínský kraj.


Kompletní realizace vinoték na klíč - služby pro vinotéky

Kompletní realizace vinoték na klíč - služby pro vinotéky

Založení vlastní vinotéky bude snazší, pokud je Vaším partnerem firma Ráj vína s.r.o.. Zaměřuje se na kompletní realizace vinoték v lokalitě Zlínský kraj. Poskytuje i služby pro zavedené vinotéky.