Microsite byla vložena dne:28.02.2018
ID microsite: 118921, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

INTV, spol. s r.o.

Satelitní internet Tooway s dostupností po celé ČR, připojení pro podnikatele i domácnosti

Vysokorychlostní připojení k internetu Vám zajistí zkušená společnost INTV, spol. s.r.o. z Prahy 2. Poskytneme internetové pokrytí i do nepřístupných oblastí hor, řek a málo obydlených oblastí.

Internetové pokrytí i do nepřístupných oblastí hor, řek a okrajových lokalitGarantovaná rychlost internetu pro firmy i domácnostiINTV, spol. s.r.o., 100% internetové pokrytí po celé ČR

Bydlíte nebo máte firmu v okrajové lokalitě a potřebujete spolehlivý internet?

INTV, spol. s.r.o. je společnost z Prahy 2 poskytující profesionální služby v oblasti satelitní komunikace. Již od roku 1991 poskytujeme českým domácnostem a podnikatelům internetové služby pomocí satelitních technologií, přičemž se specializujeme zejména na satelitní internet Tooway a AVANTI. Zařídíme Vám internet i v místech, která mají špatné pokrytí, ať už z důvodu hor, řek či v málo obydlených oblastech a okrajových lokalitách. Zajistíme Vám vysokorychlostní internet přes satelit, na který se budete moct kdykoli spolehnout. Připojení k internetu s garantovou rychlostí poskytujeme rovněž u firem, které díky tomu mohou provozovat řadu profesionálních aplikací.

INTV, spol. s r.o., 100% dostupnost vysokorychlostního internetu po celé ČR.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY