Zadavatelem microsite je firma Trunkát Interier Kuchyně ZlínSpecialisté na nábytek a kuchyně, zhotovení na míru v nejvyšší kvalitě

S realizací nábytku dle Vašich představ Vám pomůže firma Kuchyně - Trunkát ve Zlíně. Kuchyně, vestavěné skříně, nábytek do ložnice, obývacího pokoje, koupelny nebo dětský pokoj v zaručené kvalitě.Přáli byste si novou ložnici, obývací pokoj či nový nábytek do koupelny? Potřebujete moderní skříň a efektivně využít prostor? Nebo byste si přáli nové bezpečné schodiště, které bude ladit s ostatními prvky Vašeho domu?
Při výrobě pracujeme s kvalitními a novodobými materiály a dbáme na nové trendy a moderní styly.
Pokud si přejete ložnici jako z pohádky nebo koupelnový relax, pomůžeme Vám zhotovit každou místnost podle vašich představ a potřeb.

Vyrobíme Vám vestavěnou skříň nebo atypický nábytkem na míru tak, aby Vám pomohl využít přebytečný prostor.

Koupelnový nábytek vyrábíme z vlhkuvzdorných a voděodolných materiálů, pro dlouhodobou funkčnost a kvalitu.

Pomůžeme Vám s výběrem kuchyňské linky, materiálů, kování, kuchyňských spotřebičů a doporučíme i rozložení kuchyně, aby byla maximálně praktická.

Obložení schodiště zaručí bezpečnost a harmonii celkovému vzhledu ve Vaší domácnosti.

Z Vaší ložnice uděláme nejdokonalejší místnost pro odpočinek a zasloužený relax.

Televizní stěny, komody, konferenční stolky a další Vám zhotovíme do obývacího pokoje tak, aby vše ladilo a Vy jste se cítili příjemně při jakékoliv domácí činnosti.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vestavěné skříně - moderní nábytek a efektivně využitý prostor

Vestavěné skříně - moderní nábytek a efektivně využitý prostor

Kompletní výroba vestavěných skříni v prvotřídní kvalitě a s individuálním přístupem k Vašemu přání. Využijte efektivně každý prostor, firma Trunkát Interier ve Zlíně Vám splní Vaše představy.


Kuchyně na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku - grafický návrh

Kuchyně na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku - grafický návrh

Kuchyně Trunkát v okolí Uherského Hradiště a Otrokovic vám poradí jak kuchyni co nejlépe využít, zpracuje grafický návrh, pomůže s výběrem materiálů a nakonec kuchyni vyrobí, nainstaluje.


Kvalitní kuchyně se zárukou - grafický návrh ve speciálním programu, ...

Kvalitní kuchyně se zárukou - grafický návrh ve speciálním programu, ...

Kvalitní kuchyně se zárukou pro vás realizuje firma Kuchyně - Trunkát ve Zlíně, která vám kromě výroby zhotoví i grafický návrh ve speciálním programu a vy si tak vyberete její přesný vzhled.


Kompletní výroba, dodávka kuchyňských linek, interiérů - dlouholetá ...

Kompletní výroba, dodávka kuchyňských linek, interiérů - dlouholetá ...

Kuchyňské studio Kuchyně Trunkát s působností ve Zlínském regionu a více než 15-ti letou tradicí v oboru Vám exkluzivně nabízí kompletní výrobu a dodávku kuchyňských linek a interiérů.