Zadavatelem microsite je firma PH poradce servis s.r.o.Ocelové konstrukce pozemních a inženýrských staveb, kontrola a servis

Ocelové konstrukce pozemních a inženýrských staveb, kontrola, údržba, posouzení technického stavu, návrh oprav, servis provádí společnost PH poradce servis s.r.o., Ostrava.Vlastníte ocelové konstrukce nebo plánujete jejich výrobu? Každá z takovýchto sestav potřebuje pravidelnou prohlídku. S tímto požadavkem se obraťte na naši společnost PH poradce servis s.r.o., sídlící v Ostravě. Specializujeme se na pravidelné i jednorázové kontroly, údržbu, hodnocení technického stavu, statické posouzení a výpočty, geometrická zaměření, návrhy a projekce na realizaci oprav a servisu všech ocelových konstrukcí pozemních i inženýrských staveb. V menší míře provádíme i samostatnou výrobu, opravy a dozor při výstavbě. Dále zajišťujeme potřebná školení k této činnosti. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komplexní služby v oblasti zdvíhacích zařízení, školení, poradenství

Komplexní služby v oblasti zdvíhacích zařízení, školení, poradenství

Technické poradenství, BOZP a prevence rizik i školení pracovníků a další komplexní služby v oblasti zdvihacích zařízení a ocelových konstrukcí poskytuje PH poradce servis s.r.o. z Ostravy - Hrabové.


Zdvihací technika, revize, inspekce, školení, poradenství, Ostrava

Zdvihací technika, revize, inspekce, školení, poradenství, Ostrava

Revize, inspekce, revizní zkoušky a školení v oblasti zdvihací techniky provádí certifikovaný odborný technik Ing. Petr Holub ze společnosti PH poradce servis s.r.o. z Ostravy.