Zadavatelem microsite je firma EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o.Originální a hezké reklamní, dárkové předměty - výroba, prodej

EMIT-CZ sociální podnik Kroměříž vytvoří originální a hezké reklamní i dárkové předměty pro propagační oddělení firem a města i obce, nejen ze Slovácka.Katalog s nepřeberným množstvím propagačních předmětů najdete na stránkách darkynejenzeslovacka.cz - jde o hezké, originální dárkové a reklamní předměty nejen ze Slovácka, které pro Vás vytvoří firma EMIT-CZ sociální podnik Kroměříž. Vybrané dárky opatří logem i individuálním potiskem.

Výroba a prodej je zaměřen na sortiment pro propagační oddělení firem, města a obce i běžné dárkové koše či krabice plné lahůdek pro Vaše blízké.

Na webu najdete inspiraci na dárky pro různá témata, sezónní i mimosezónní dárky - vše s potiskem i bez potisku. Mimo to u nás můžete pořídit i trička, outdoorové potřeby, propisky i elektroniku.
Hromada dárků a propagačních předmětů je zde přehledně seřazena.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dárkové balíčky ze Slovácka - dárky sezónní, celoroční, produkty od regionálních výrobců

Dárkové balíčky ze Slovácka - dárky sezónní, celoroční, produkty od regionálních výrobců

EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. Kroměříž si dovoluje poslat upoutávku na inspirativní dárkové balíčky, které jsme pro vás připravili převážně z produktů ze Slovácka. Jde o dárky sezónní i celoroční.


Trička s potiskem, s firemním logem nebo jako dárek - potisk textilu na přání

Trička s potiskem, s firemním logem nebo jako dárek - potisk textilu na přání

EMIT-CZ sociální podnik Kroměříž dodá třička s potiskem s firemním logem i jako dárek pro Vaše známé. Potisk textilu je na přání, jednobarevné logo i plnobarevný motiv.
>
>
>