Zadavatelem microsite je firma Obec PodbrdyObec Podbrdy, vesnička na Berounsku s tradičním nočním výlovem rybníka a hasičským spolkem

Podbrdy je malebná vesnička rozprostírající se nedaleko Brdské vrchoviny, ideální turistické místo vhodné k odpočinku v tiché a pusté krajině plné lesů, řek a kopců.Jste milovníci nedotčené přírody a k tomu zapálení rybáři?

Podbrdy je malá obec schovaná pod vrcholky brdských kopců pouze pár kilometrů vzdálená od okresního města Beroun. Jedná se o vesničku s pouhými 160 obyvateli, čímž se řadí k nejmenším obcím v daném regionu. Přes svoji velikost si Podbrdy dokážou získat srdce ne jednoho romantika či turisty. Naše obec je odnepaměti spjata s hasičským spolkem, který zde má více jak stoletou tradici, a na kterou dnes postupně navazuje nejmladší generace. Podbrdy jsou rovněž známé svou každoroční soutěží v nočním výlovu rybníka Karlov, který si nenechají ujít jak děti, tak i dospělí. Pro své občany a návštěvníky pořádáme také řadu společenských akcí; masopust, dětský den, hasičský tábor, rybářské závody a mnoho dalších.

Vypusťte každodenní starosti na pár dní z hlavy a načerpejte energii v panenské krajině poblíž Brdské vrchoviny.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Turistické cíle v okolí obce Podbrdy

Turistické cíle v okolí obce Podbrdy

Vesnička Podbrdy láká turisty svým bohatým kulturním programem pro místní obyvatele i návštěvníky, ale také svou unikátní polohou nedaleko Brdské vrchoviny a zajímavými turistickými cíli v okolí.


Obec Podbrdy, turistická oblast v okrese Beroun ve Středočeském kraji

Obec Podbrdy, turistická oblast v okrese Beroun ve Středočeském kraji

Obec Podbrdy leží na okraji Brdských lesů v okrese Beroun. Obec a její okolí je bohaté na historické a přírodní zajímavosti jako jsou kapličky, hrady, zámky či chráněné krajinné oblasti.