Microsite byla vložena dne:26.02.2018
ID microsite: 118868, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

Obec Podbrdy

Obec Podbrdy, vesnička na Berounsku s tradičním nočním výlovem rybníka a hasičským spolkem

Podbrdy je malebná vesnička rozprostírající se nedaleko Brdské vrchoviny, ideální turistické místo vhodné k odpočinku v tiché a pusté krajině plné lesů, řek a kopců.

Malebná vesnička rozprostírající se nedaleko Brdské vrchovinyHasičský spolek se stoletou tradicí, PodbrdyKaždoroční kulturní akce, masopust, rybářské závody, obec Podbrdy

Jste milovníci nedotčené přírody a k tomu zapálení rybáři?

Podbrdy je malá obec schovaná pod vrcholky brdských kopců pouze pár kilometrů vzdálená od okresního města Beroun. Jedná se o vesničku s pouhými 160 obyvateli, čímž se řadí k nejmenším obcím v daném regionu. Přes svoji velikost si Podbrdy dokážou získat srdce ne jednoho romantika či turisty. Naše obec je odnepaměti spjata s hasičským spolkem, který zde má více jak stoletou tradici, a na kterou dnes postupně navazuje nejmladší generace. Podbrdy jsou rovněž známé svou každoroční soutěží v nočním výlovu rybníka Karlov, který si nenechají ujít jak děti, tak i dospělí. Pro své občany a návštěvníky pořádáme také řadu společenských akcí; masopust, dětský den, hasičský tábor, rybářské závody a mnoho dalších.

Vypusťte každodenní starosti na pár dní z hlavy a načerpejte energii v panenské krajině poblíž Brdské vrchoviny.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obec Podbrdy, turistická oblast v okrese Beroun ve Středočeském kraji

Obec Podbrdy, turistická oblast v okrese Beroun ve Středočeském kraji

Obec Podbrdy leží na okraji Brdských lesů v okrese Beroun. Obec a její okolí je bohaté na historické a přírodní zajímavosti jako jsou kapličky, hrady, zámky či chráněné krajinné oblasti.

Obec Podbrdy