Muzeum veteránů, expozice starých automobilů a motocyklů s dobovými artefakty

Historické automobily, motocykly, modely, nářadí, audiovizuální program o automobilovém průmyslu můžete shlédnout v Muzeu U Veterána, Olomoucký kraj.


Muzeum - Penzion - Cukrárna U Veterána, Slatinice
Jste milovníci automobilů a především historických? Tak neváhejte a zavítejte do našeho Muzea U Veterána, který najdete na renovovaném statku v obci Slatinice, v Olomouckém kraji. Návštěvníci zde můžou shlédnout stále expozice s dobovými artefakty, autodílnu s benzinovou pumpou, venkovskou stodolu, modely aut, ukázku historické techniky a nářadí. Výstava funkčních starých automobilů a motocyklů značek Mercedes Benz, BMW, KdF, VW je doplněna audiovizuálním programem, který Vás provede dějinami automobilového průmyslu. Za dobrého počasí nabízíme projížďky po okolí či si veterány můžete pronajmout například na svatby a soutěže.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Luxusní ubytování, penzion, relaxační centrum v lázeňském městě Slatinice

Luxusní ubytování, penzion, relaxační centrum v lázeňském městě Slatinice
Luxusní ubytování s relaxačním centrem naleznete v penzionu U Veterána v lázeňském městě Slatinice u Olomouce v rovinatém regionu Hané. Penzion je skvělou volbou pro dovolenou i pro služební cestu.

Romantické svatby a svatební obřady s ubytováním v penzionu na jednom místě

Romantické svatby a svatební obřady s ubytováním v penzionu na jednom místě
Romantický svatební den s možností konání svatebního obřadu, hostiny a ubytováním na jednom místě Vám v okolí Olomouce zajistí Muzeum-penzion-cukrárna U Veterána ve Slatinicích.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Muzeum - Penzion - Cukrárna U Veterána
WEBOVÁ STRÁNKA
Muzeum - Penzion - Cukrárna U Veterána
www.veteranmuseum.cz
Adresa

Adresa

Slatinice 2
Slatinice 783 42

rezervace@veteranmuseum.cz
+420 585 429 077


Najdete nás také zde:

ARES
captcha