Stavební výtahy, shozy, lešenářské vrátky GEDA, výhradní distributor, Praha

Stavební výtahy šikmé či svislé, shozy sutě, lešenářské vrátky GEDA prodává, pronajímá a servisuje výhradní distributor společnost ASTA, spol. s r.o., Praha.Jste stavební společnost a realizujete výstavby či opravy patrových budov? Zajisté k této činnosti potřebujete zařízení na přepravu materiálu do vyšších podlaží. S tím Vám pomůže naše společnost ASTA, spol. s r.o., sídlící v Praze 7, která je hlavním distributorem stavebních výtahů, vrátek a shozů firmy GEDA. U nás si můžete zakoupit šikmé výtahy, svislé výtahy žebříkového, lanového, sloupového, osobonákladového či velkého stavebního typu. Dále nabízíme lešenářské vrátky maxi a mini, shozy stavebních sutí. Vše si u nás můžete i zapůjčit. Provádíme záruční i pozáruční servis veškerého sortimentu GEDA.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej stavebních výtahů a shozů  - široký výběr strojů pro všechny ...

Prodej stavebních výtahů a shozů - široký výběr strojů pro všechny ...

Nevíte si rady jak vybrat ten správný výtah na vaši stavbu? Společnost ASTA, spol. s r.o. působí jako výhradní distributor stavebních výtahů, lešenářských vrátků a shozů stavební suti GEDA.


Půjčovna stavebních výtahů, vrátků, shozů a další mechanizace

Půjčovna stavebních výtahů, vrátků, shozů a další mechanizace

Půjčovna stavebních výtahů, vrátků a shozů, společnost ASTA, spol. s r.o. se sídlem na Praze 7, Vám zapůjčí vše potřebné pro opravu nebo stavbu budov.