Microsite byla vložena dne:21.02.2018
ID microsite: 117837, počet zhlédnutí:  24
Zadavatelem microsite je firma

PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným

Protikorozní ochrana ocelových konstrukcí, aplikace nátěrových hmot stříkáním

Jsme významná společnost PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným z Prahy a zajistíme Vám kvalitní protikorozní ochranu včetně návrhu a doporučení nejvhodnějšího nátěrového systému.

Protikorozní ochrana na nových a starých stavbáchPROFICOLOR, široký sortiment nátěrových hmot včetně protipožárních nástřikůProtikorozní ochrana v mobilním boxu poblíž budoucí stavby, Praha

Hledáte spolehlivou společnost, která zajistí kvalitní protikorozní ochranu Vašim ocelovým konstrukcím?

PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným z Prahy poskytuje profesionální služby v oblasti protikorozní ochrany, kterou provádíme za pomocí odborné aplikace nátěrových hmot vysokotlakým stříkáním. Specializujeme se na realizaci protikorozní ochrany na nových a starých stavbách, jež jsou postaveny na bázi ocelových konstrukcí, případně poskytneme protikorozní ochranu v mobilním boxu poblíž budoucí stavby nebo mostu. Jsme jedna z nejvýznamnějších firem v oboru, která zaměstnává vysoce kvalifikované malíře-natěrače s dlouholetou praxí. Disponujeme širokým sortimentem nátěrových hmot včetně protipožárních nástřiků, přičemž Vám velmi ochotně poradíme a zpracujeme návrh nátěrového systému dle Vašich specifických požadavků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Protipožární nátěry a nástřiky

Protipožární nátěry a nástřiky

Společnost PROFICOLOR, spol. s r.o. nabízí protipožární nátěry a nástřiky ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Proficolor s.r.o. spolupracuje v současnosti s renomovanými světovými firmami z oblasti výroby a dodávky nátěrových hmot.

PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným
Antikorozní ochrana ocelových konstrukcí

Antikorozní ochrana ocelových konstrukcí

Společnost PROFICOLOR, spol. s r.o. nabízí protikorozní protikorozní ochranu ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Kvalitu a zkušenosti s aplikacemi nátěrových hmot můžeme doložit certifikáty firem JOTUN, HEMPEL, AVENARIUS, AMERON, SIGMA, INTERNATIONAL, DERISOL, NOXYDE, CARBOLINE a ...

PROFICOLOR, společnost s ručením omezeným