Microsite byla vložena dne:20.02.2018
ID microsite: 117826, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

Obec Hrusice

Obec Hrusice, turistická lokalita Ladův kraj, Památník Josefa Lady

Obec Hrusice leží ve Středočeském kraji v turistické lokalitě Ladův kraj s Památníkem Josefa Lady s jeho obrazy a ilustracemi, cyklotrasy, přírodní a historické památky.

Obec Hrusice, Středočeský kraj, mikroregion Ladův krajObec Hrusice, Ladův kraj, památník, muzeum, obrazy a ilustrace Josefa LadyObec Hrusice, Ladův kraj, přírodní a historické zajímavosti

Malebná obec Hrusice ve Středočeském kraji, která je od hlavního města Prahy vzdálená 25 km jihovýchodním směrem, náleží do mikroregionu Ladův kraj.
Turisticky velmi oblíbená obec díky významnému rodákovi Josefu Ladovi, který má v obci vybudovaný památník. V tomto místním muzeu můžete shlédnout významná díla, obrazy a ilustrace národního umělce a jeho dcery Aleny.
Návštěvníky této lokality láká i krásná příroda protkaná cyklotrasami a naučnými stezkami, po kterých můžete zavítat k místnímu rybníku a kostelu sv. Václava, či prozkoumat krásy nedalekých obcí a měst jako zřícenina hradu v Říčanech i Senohrabech, zámek Stiřín, přírodní park Velkopopovicko.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Obec Hrusice, kraj Josefa Lady, turistika, cykloturistika, střední Čechy

Obec Hrusice, kraj Josefa Lady, turistika, cykloturistika, střední Čechy

Hrusice, rodná obec Josefa Lady, se nachází ve středních Čechách v okrese Praha-východ. Na své si tu přijdou milovníci turistiky, historie a příznivci samotného autora.

Obec Hrusice