Microsite byla vložena dne:20.02.2018
ID microsite: 117825, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

MVDr. Věra Samohýlová

Soukromá veterinární klinika, prevence a léčba malých zvířat, skotu i koní

Léčba malých zvířat, skotu a koní, preventivní péče o zvířata, vakcinace, vyšetření, chirurgické zákroky, reprodukce a jiné služby poskytuje soukromá veterinární klinika - MVDr. Věra Samohýlová.

Soukromá veterinární klinika - MVDr. Věra Samohýlová, preventivní péče o malá zvířataVeterinární klinika - MVDr. Věra Samohýlová, léčebná péče o skot a koněOrdinace MVDr. Věra Samohýlová, non stop pohotovost, vakcinace, chirurgie, reprodukce, RTG

Potřebujete ošetřit či preventivně prohlédnout své zvířecí miláčky? Tak navštivte naši soukromou veterinární kliniku paní MVDr. Věry Samohýlové v Lomnici nad Popelkou. V naši ordinaci poskytujeme preventivní a léčebnou péči o malá zvířata. Do těchto služeb především spadají činnosti jako vakcinace čipování, vyšetření krve, základní chirurgické zákroky měkkých tkání, reprodukce, parazitologické vyšetření, RTG. Dále zajišťujeme non stop pohotovost pro velká zvířata především skot a koně, u niž provádíme vakcinaci, inseminaci, kastraci, porod, ošetření. Náš kolektiv zvěrolékařů Vám poskytne ty nejlepší služby a poradenství.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Veterinární ordinace, léčba, prevence u zvířat, chovatelské potřeby, okres Semily

Veterinární ordinace, léčba, prevence u zvířat, chovatelské potřeby, ...

Má Váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Chcete mu poskytnout komplexní preventivní péči? Navštivte soukromou veterinární kliniku MVDr. Věry Samohýlové v Lomnici nad Popelkou.

MVDr. Věra Samohýlová