Zadavatelem microsite je firma SpofaDental a.s.



Stomatologické nekovové dentální materiály vysoké kvality pro zubní lékaře i laboratoře

Komplexní řešení pro stomatologická pracoviště jako jsou zuby, zubní pryskyřice, formovací a otiskovací materiály doplněny o inovativní produkty naleznete u firmy SpofaDental a.s. v Jičíně.



Hledáte pro svou zubní ordinaci ty nejlepší dentální produkty?

Společnost SpofaDental a.s., jejíž pobočka se nachází na okraji Jičína, se specializuje na výrobu veškerého spotřebního materiálu používaného v oboru stomatologie a vyznačuje se nejen vysokou úrovní kvality, ale také neustálými inovativními produkty. Společně s firmou Pentron vyrábíme tradiční nekovové dentální materiály vhodné jak pro zubní lékaře, tak laboratoře. V našem sortimentu naleznete bohatý výběr zubů, zubních pryskyřic, formovacích a kompozitních materiálů, dále cementy, korunky, můstky, dezinfekce a spoustu dalších stomatologických produktů. Jsme energicky se rozvíjející firma, která neustále sleduje potřeby zubních lékařů, kterým se vždy snaží vyjít vstříc.

SpofaDental a.s. z Jičína, vše, co moderní zubař potřebuje!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba pryskyřičných zubů ke zhotovení snímatelné zubní náhrady

Výroba pryskyřičných zubů ke zhotovení snímatelné zubní náhrady

Společnost SpofaDental a.s. je tradičním výrobcem a dodavatelem nekovových dentálních materiálů včetně pryskyřičných třívrstvých síťovaných zubů.


Výroba dentálních materiálů Jičín -  kompletní řešení pro zubní lékaře a laboratoře

Výroba dentálních materiálů Jičín - kompletní řešení pro zubní lékaře a laboratoře

Nabízíme kompletní řešení pro zubní lékaře a laboratoře jako jsou zuby, zubní pryskyřice, formovací a jiné materiály - SpofaDental a.s. Jičín