Microsite byla vložena dne:20.02.2018
ID microsite: 117822, počet zhlédnutí:  22
Zadavatelem microsite je firma

SpofaDental a.s.

Stomatologické nekovové dentální materiály vysoké kvality pro zubní lékaře i laboratoře

Komplexní řešení pro stomatologická pracoviště jako jsou zuby, zubní pryskyřice, formovací a otiskovací materiály doplněny o inovativní produkty naleznete u firmy SpofaDental a.s. v Jičíně.

Nejlepší dentální produkty do Vaší zubní ordinaceBohatý výběr zubů, zubních pryskyřic, formovacích a kompozitních materiálů, SpofaDental a.s.Inovativní stomatologické produkty, Jičín

Hledáte pro svou zubní ordinaci ty nejlepší dentální produkty?

Společnost SpofaDental a.s., jejíž pobočka se nachází na okraji Jičína, se specializuje na výrobu veškerého spotřebního materiálu používaného v oboru stomatologie a vyznačuje se nejen vysokou úrovní kvality, ale také neustálými inovativními produkty. Společně s firmou Pentron vyrábíme tradiční nekovové dentální materiály vhodné jak pro zubní lékaře, tak laboratoře. V našem sortimentu naleznete bohatý výběr zubů, zubních pryskyřic, formovacích a kompozitních materiálů, dále cementy, korunky, můstky, dezinfekce a spoustu dalších stomatologických produktů. Jsme energicky se rozvíjející firma, která neustále sleduje potřeby zubních lékařů, kterým se vždy snaží vyjít vstříc.

SpofaDental a.s. z Jičína, vše, co moderní zubař potřebuje!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY