Likvidace a odvoz odpadu Praha - úklid černých skládek, pronájem kontejnerů na stavební i bio odpad

Rychlý odvoz a likvidace odpadu i suti 24 hodin denně a po celé Praze Vám poskytne společnost Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková. Odvezeme Vám stavební odpad nebo zapůjčíme velkoobjemový kontejner.Hledáte profesionální firmu z Prahy, která by Vám rychle a spolehlivě odvezla Váš stavební odpad?

Společnost Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková z Prahy 8 je perspektivní firma, která se specializuje na odvoz a následnou likvidaci nejen stavebního odpadu, suti a bio odpadu, ale také na úklid černých skládek. Disponujeme moderní nákladní autodopravou, pomocí které Vám ochotně prodáme a dovezeme různý stavební materiál či pomůžeme s výkopovými a terénními úpravami Vašich pozemků. Z našich dalších služeb poskytujeme pronájem kontejnerů, vyklízení bytů, sklepů a jiných prostor, demoliční, stavební a zahradnické práce, kdy se postaráme o údržbu Vaší zahrady, tedy o sekání trávy, vysazování květin či kácení stromů. Pro naše zákazníky jsme k dispozici NON STOP, a to po celé Praze i širokém okolí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Úklid černých skládek včetně odvozu odpadu

Úklid černých skládek včetně odvozu odpadu

Černé skládky na veřejných i soukromých pozemcích uklidí, odpad odveze a pozemek uvede do původního stavu společnost Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková z Prahy 8.
>
>
>