Microsite byla vložena dne:18.02.2018
ID microsite: 117788, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková

Likvidace a odvoz odpadu, úklid černých skládek, pronájem kontejnerů na stavební i bio odpad

Rychlý odvoz a likvidace odpadu i suti 24 hodin denně a po celé Praze Vám poskytne společnost Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková. Odvezeme Vám stavební odpad nebo zapůjčíme velkoobjemový kontejner.

Odvoz a likvidace stavebního odpadu a suti NON STOPProdej a dovoz stavebního materiálu, výkopové a terénní úpravy Vašich pozemkůVyklízení bytů, demoliční, stavební i zahradnické práce, Odvoz odpadu  - IZAP Ivana Zůčková

Hledáte profesionální firmu z Prahy, která by Vám rychle a spolehlivě odvezla Váš stavební odpad?

Společnost Odvoz odpadu - IZAP Ivana Zůčková z Prahy 8 je perspektivní firma, která se specializuje na odvoz a následnou likvidaci nejen stavebního odpadu, suti a bio odpadu, ale také na úklid černých skládek. Disponujeme moderní nákladní autodopravou, pomocí které Vám ochotně prodáme a dovezeme různý stavební materiál či pomůžeme s výkopovými a terénními úpravami Vašich pozemků. Z našich dalších služeb poskytujeme pronájem kontejnerů, vyklízení bytů, sklepů a jiných prostor, demoliční, stavební a zahradnické práce, kdy se postaráme o údržbu Vaší zahrady, tedy o sekání trávy, vysazování květin či kácení stromů. Pro naše zákazníky jsme k dispozici NON STOP, a to po celé Praze i širokém okolí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY