Zadavatelem microsite je firma RK - TECH s.r.o.Dílenský nábytek a vybavení do dílen a hal - kvalitní nábytek od českého výrobce

Brněnská společnost RK - TECH s.r.o. poskytuje kvalitní dílenský nábytek a vybavení od českého výrobce POLIAK, který vyrábí ponky, zásuvné skříně nebo mobilní a modulární stoly.Potřebujete vybavit sovu dílnu nebo halu dílenským nábytkem a vybavením? Pak se obraťte na společnost RK - TECH s.r.o. z Brna, která poskytuje kvalitní dílenský nábytek a vybavení od českého výrobce POLIAK.

Český výrobce POLIAK vyrábí dílenský nábytek, který je kvalitní, má dlouhou životnost, příjemný design a hlavně se snadně montuje.
Vybrat si jej můžete v různých barevných kombinacích nebo velikostech korpusu. Dvoukřídlové dveře jsou vybaveny dvoubodovým uzamykacím systémem, který zajistí, že Vaše nářadí bude pěkně v bezpečí.

Vybrat si můžete z široké škály nábytku:

- zásuvkové skříně
- pracovní stoly (kombi, modulární, mobilní)
- příslušenství pro pracovní stoly (sloupky, police, panely, plastové boxy, ...)
- dělící materiál zásuvek (kovové dělení, plastové krabičky nebo žlaby, ...)
- NC program (držáky obráběcích nástrojů, stojany, skříně, ...)
- skříně a speciální skříně
- šatní skříně

Vybavte i Vy svou dílnu nebo halu kvalitním dílenským nábytkem a vybavením českého výrobce POLIAK, který seženete od brněnské firmy RK - TECH s.r.o, a uvidíte, že Vaše nářadí bude vždy přehledně uskladněné a v bezpečí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej profesionální ruční a elektrické nářadí Vysočina

Prodej profesionální ruční a elektrické nářadí Vysočina

Prodej profesionální ruční a elektrické nářadí Vysočina jedině u firmy RK - TECH s.r.o. Značky Knipex, TONA, Bahco, Stahlwille, Koken, Stanley, KUKKO, BESSEY, Norbar, Milwaukee, Narex, Nilfisk ALTO.


Ruční a elektrické nářadí pro profesionály - Prodej Žďár nad Sázavou

Ruční a elektrické nářadí pro profesionály - Prodej Žďár nad Sázavou

Ruční a elektrické nářadí pro profesionály prodává na Žďársku firma RK - TECH s.r.o. Značky Norbar, Milwaukee, Narex, Nilfisk ALTO, KUKKO, BESSEY Milwaukee AKU technologií.
>
>