Zdravotní pomůcky, kvalitní zdravotnické potřeby na e-shopu či v kamenné prodejně v Liberci

Zdravotní obuv, rehabilitační pomůcky včetně tlakoměrů a mateřského programu výhodně zakoupíte u firmy Zdravotní prodejna Profi, s.r.o. v Liberci. Kvalitní zdravotní pomůcky pro děti i dospělé.Hledáte kvalitní zdravotní potřeby, které byste si mohli objednat z pohodlí domova?

Společnost Zdravotní prodejna Profi, s.r.o. z Liberce se specializuje na prodej veškerého zdravotnického sortimentu, jako je zdravotní obuv a její příslušenství, ortézy, tlakoměry, dýchací pomůcky, ale také potřeby pro maminky, koupelnové pomůcky a materiál potřebný k základnímu lékařskému ošetření. Záleží nám na zdraví našich zákazníků, proto se snažíme vybírat vždy pomůcky té nejvyšší kvality. Aktuálně si můžete vybrat z bohaté nabídky zdravotních potřeb nejen v kamenné prodejně, ale taktéž na našem e-shopu či na Facebooku. Naše společnost Vás zásobuje zdravotním sortimentem již od roku 1995 a v současnosti jsme největší dodavatel zdravotních pomůcek v Liberci.

Zdravotní potřeby té nejvyšší kvality a přitom za rozumnou cenu, to je
Zdravotní prodejna Profi, s.r.o. Liberec.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodejna zdravotnických potřeb a pomůcek v Liberci

Prodejna zdravotnických potřeb a pomůcek v Liberci

Měli jste úraz, podstoupili jste operaci pohybového aparátu či Vás trápí bolesti kloubů? Zkuste svůj zdravotní stav zlepšit za pomoci zdravotních pomůcek.