Zadavatelem microsite je firma Metaltechnik s.r.o.Obrábění ucelený výrobní program díky kvalitnímu vybavení

Hlavní náplní je kompletní výroba strojních součástí do různých průmyslových odvětví textilní průmysl, elektrotechnický průmysl, dopravní a manipulační systémy.Metaltechnik s.r.o. Chrudim

Společnost působící v oblasti strojírenské výroby. Díky odborným znalostem máme stabilní výrobní program zaměřený na zakázkovou výrobu dle konkrétních požadavků a dokumentace zákazníků.

Především se zaměřujeme na výrobní program do průmyslových odvětví jako je textilní průmysl, elektrotechnický průmysl, dopravní a manipulační systémy.

Jsme schopni přesně vyrobit obráběné díly v řádech milimetrů, ale i přesné několikatunové svařence. U objednaných dílů zajistíme dle potřeb zákazníka tepelné zpracování nebo širokou škálu povrchových úprav.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Manipulační zařízení Chrudim - perfektní vybavení naší firmy pro strojírenskou výrobu

Manipulační zařízení Chrudim - perfektní vybavení naší firmy pro strojírenskou výrobu

Svým zákazníkům nabízíme prvotřídní strojírenskou výrobu včetně kovoobrábění, svařování a dělení materiálů, vlastníme kvalitní manipulační zařízení - Metaltechnik s.r.o. Chrudim


Zakázkové kovoobrábění, svařování a dělení materiálu, Chrudim

Zakázkové kovoobrábění, svařování a dělení materiálu, Chrudim

Strojní součásti, obráběné díly, ocelové konstrukce a svařence vyrábí, obrábí, frézuje, soustruží a svařuje na zakázku firma Metaltechnik s.r.o. se sídlem v Chrudimi.
>
>