Microsite byla vložena dne:12.02.2018
ID microsite: 116720, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

A-TRADI Mgr. Martina Vašková

Překladatelská agentura, kvalitní překlady a tlumočení ve všech jazycích, korektury textů

Vysoce kvalitní překlady a tlumočení od rodilých mluvčích včetně jazykové korektury ve všech jazycích Vám poskytnou zkušení odborníci ze společnosti A-TRADI Mgr. Martina Vašková z Dačic.

Překlady, tlumočení a jazyková korektura všech světových jazykůJazykové odborné překlady ve všech odvětvích od strojírenství až po lékařstvíRodilí mluvčí, vynikající lingvisté a naprostí profesionálové, A-TRADI Mgr. Martina Vašková

Čekáte zahraniční návštěvu a nutně sháníte profesionálního tlumočníka daného jazyka?

A-TRADI Mgr. Martina Vašková je překladatelská agentura z Dačic specializující se na překlady, tlumočení a jazykovou korekturu všech světových jazyků, jako je angličtina, němčina, italština, ruština, ale také méně obvyklá maďarština, finština či dánština. Velmi rádi Vám pomůžeme s jazykovou lokalizací textů, které Vám velkou měrou pomohou s prezentací Vašich produktů v zahraničí. Překládáme texty i z velmi specifických odvětví počínaje strojírenstvím, IT přes marketing až po lékařství a právo. A to vše s největší precizností! V našem pracovním týmu pracují pouze zkušení odborníci, kteří jsou nejen rodilými mluvčími cílového jazyka, ale také vynikajícími lingvisty a naprostými specialisty v oboru překladatelství a tlumočnictví.

S námi už se nemusíte obávat jazykové bariéry, daný problém vyřešíme za Vás!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Překladatelská agentura,  překlady odborných textů a tlumočení do 31 evropských jazyků

Překladatelská agentura, překlady odborných textů a tlumočení do 31 ...

Překladatelská agentura A-TRADI se sídlem v Dačicích Vám zajistí jazykové překlady z evropských jazyků, od angličtiny, němčiny, španělštiny, turečtiny, makedonštiny, chorvatštiny a mnoha dalších.

A-TRADI Mgr. Martina Vašková