Microsite byla vložena dne:12.02.2018
ID microsite: 116719, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

H.A.KOVOCHEM spol. s r.o.

Exotermické nástavce, podnálitkové podložky, krycí zásypy pro slévárenské a hutní provozy

Exotermické a izolační materiály té nejvyšší kvality či exotermická víka a filtrační nástavce výhodně seženete u prosperující společnosti H.A.KOVOCHEM spol. s.r.o. sídlící v Mníšku pod Brdy.

Exotermické a izolační materiály té nejvyšší kvalityExotermická víka, filtrační i izolační nástavceSpeciální nástavce vhodné pro ocelárny, H.A.KOVOCHEM spol. s.r.o.

Sháníte spolehlivé exotermické nástavce?

H.A.KOVOCHEM spol. s.r.o. je společnost, která se již řadu let zabývá výrobou a prodejem nejrůznějších produktů určených do hutních a slévárenských provozů. Zaměřujeme se především na výrobu exotermických nástavců vyrobených z exotermicko-izolačních materiálů, jež jsou pojené buď vodním sklem, nebo pryskyřicí. Z našich dalších produktů jsou to podnálitkové podložky, exotermická víka, filtrační nástavce, krycí zásypy, ale rovněž izolační nástavce a speciální nástavce vhodné pro ocelárny. Na poli českého strojírenství se pohybujeme více jak 15 let a jsme držiteli několika certifikátů, jež vyzdvihují vysokou kvalitu našich produktů a mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Navštivte naši společnost v Mníšku pod Brdy, rádi Vám pomůžeme s výběrem potřebného produktu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY