Zadavatelem microsite je firma Cestovní kancelář GLOBTOURCestovní kancelář GLOBTOUR, pobytové zájezdy k moři, last minute, rodinná dovolená

Letní dovolené, pobytové zájezdy u moře v zemích jižní Evropy, rodinné dovolené, zájezdy pro seniory nabízí cestovní kancelář GLOBTOUR GROUP a.s., Praha 2.Plánujete cestu k moři? Chcete prožít pohodovou letní dovolenou? Přání Vám splní naše cestovní kancelář GLOBTOUR GROUP a.s., sídlící v Praze 2. Specializujeme se na poskytování zájezdů do zemí jižní Evropy jako Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Chorvatsko, Itálie, Turecko. Zajišťujeme ubytování, leteckou či autobusovou dopravu do atraktivních destinací na pevnině či ostrovních částech. U nás si můžete vybrat pobytové zájezdy, dovolené u moře, rodinné dovolené s dětmi či zájezdy pro seniory v programu 55+. Klientům nabízíme slevy v rámci first minute či last minute. Při koupi zájezdu můžete využít služby cestovního pojištění.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska ...

Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska ...

Cestovní kancelář GLOBTOUR z Prahy se věnuje zájezdům do Chorvatska a Bulharska, navštivte krásné pláže, výborné ubytování a místní speciality.